Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Prý jsem bezcharakterní hovado

23. 04. 2017 8:10:00
A k tomu jsem dostal roztomilou přezdívku Hassan Abdul Mohammed. No není to rozkošné? On vůbec autor tohoto oslovení v diskusi pod mým předešlým blogem prokazoval značnou dávku inteligence...

Ale zpět k tomu hovadu. Než jsem napsal název, věnoval jsem dlouhé minuty na internetu, abych zjistil, zda hovado je spisovný český výraz. To víte, nerad bych se dostal do křížku se strážci zdejší panenské a neposkvrněné slušnosti a kultivovanosti. Co jsem zjistil?

Že chorvatská obdoba tohoto slova je Govedo, Což znamená hovězí a hned mi došlo, že si občas kupuju na internetu konzervu skvělého chorvatského guláše s názvem Govedi Gulas. Od Podravky.

Takže jsem se vlastně od onoho prudkého vlastence dozvěděl, že jsem kus hovězího ale hlavně, internet mi potvrdil, že se jedná o slovo spisovné, slušné tedy i kultivované a tudíž použitelné v názvu blogu. TO JEN ABY BYLO JASNO !!!

Ale teď k tomu, proč to vlastně všechno píšu. No jednak se trochu nudím, spát se mi nechce, manželka doma není, za milenku se mi utrácet nechce a trochu mně bolí ruce, takže to taky nic...zbývá tedy blog. A zde zamýšlení, proč mně někdo tituluje posvátným hindským zvířetem, v kombinaci s muslimskými jmény, když je navíc známo, že Hindové se s Muslimy zrovna moc nemusí.

Za dobu svého působení na tomto blogu jsem dal mnohokrát jasně najevo svoje postoje ke komunismu, levici, socialismu, nacismu a islámu. Jsou to postoje nesmiřitelné, vzniklé na základě toho, že nejsem nějaký pubertální řvoun ale že prostě mám v životě už něco za sebou a něco už vím. A tak jsem hlásal a hlásám, že jakákoliv ideologie, která, byť jen v náznaku omezuje lidskou svobodu , je pro mně ideologii nepřátelskou a tudíž i nepřijatelnou. A v případě islámu o tom nemá smyslu vůbec diskutovat. Je to moje přesvědčení a hluboká víra a neumím si představit, že bych na tom cokoliv změnil.

Bohužel, některým hurá vlastencům na tomto blogu, v diskusích a i jinde se zdá, že jsem málo radikální. Čím to? Nehodlám totiž akceptovat blud, že je li někdo muslim, nebo Arab či Peršan, že je to automaticky vrah, terorista, násilník a zabiják. A taky nehodlám přijímat informace ze zdrojů neonacistických a to ani kdyby byly tisíckrát pravdivé. Takováto informace nemá pro mně žádnou hodnotu.

Snažím se na svět dívat široce otevřenýma očima. A proto vidím věci, které ostatní vidět nechtějí. Například to, že například v Syrii, se počet mrtvých blíží číslu 500 tisíc. Kurva to je šílené číslo, na to že nebyla nikdy a nikým oficiálně vyhlášená válka. Jenže ono to chce v tom přemýšlení ještě trochu pokračovat. A položit si otázku, kolik z toho byli muslimové? Že vás to nezajímá? Ale to by mělo, protože je to velice důležitá informace. Ona totiž ukazuje, že samotní muslimové jsou obětí teroru stejně, jako jsme jimi my. Jiná otázka se pak nabízí zcela logicky. Jaké je číslo u obětí IS? Našel jsem údaj z roku 2014 a ten říká že 170000 a teď pozor: Převážně křesťané a šíté. Tedy opět muslimové.

Takzvaní bojovníci proti islámu často hořekují, že media nezveřejňují dostatek informací o zločinech uprchlíků nebo cizinců obecně. Ano, mají pravdu. Jenže ta pravda má i opačnou tvář. Které sdělovací prostředky uvedly informaci o masakrech v NIgerii, Afghanistánu, Iráku a dalších zemích, kde po sebevražedných útocích umírají civilisté - muslimové? Moc podobných zpráv nenajdete a není se co divit, protože to nikoho nezajímá, reklamu to tedy nezvýší a tak se to jednoduše přejde.

Pokud jste ještě ani teď nepochopili oč mi jde, tak o to, že pokud si dá někdo název Islámský stát, neznamená to nutně, že jsou to muslimové a že se řídí Koránem. Ono je to jako u některých křesťanů. Chlastají, smilní, kradou, jsou to násilníci a pak v neděli zajdou do kostela, vyzpovídají se, je jím odpuštěno a jedou znovu.Jenže u islámu se nezpovídají, protože mají zbraně a ten samotný islám je pro ně záminka aby to zlo mohli páchat. A jejích zločiny se někomu náramně hodí. Především Irán byl a je obrovským podporovatelem terorismu všeho druhu. A nenechme se mýlit tím, že je členem jakési vyčpělé koalice s Ruskem proti IS. Stačí si udělat menší průzkum a hned uvidíte, že tomu IS zase tak moc neublížili.

A tak se stále točíme v kruhu, pastičce, která na nás byla dosti chytře nastavena, a my skáčeme na špek a nenávist bují a roste a kvete a je z toho v Evropě obrovský maglajz. Protože představitelé EU, ve své neuvěřitelné tuposti, pojali víru, že když všechny přesunou odtamtud zde, bude tam i zde klid.

Já nevím jestli svět stvořil Bůh anebo ne. Ale tak jak byl stvořen, to mělo určitý smysl a řád a tyhle změny a přesouvání nejsou k ničemu dobré. Hlavně mezi lidi to vnáší chaos a neklid. A nenávist. A tak namísto pomoci tam kde je to zapotřebí, přinášíme si problémy k sobě domů ale pozor : nejvíce tím trpí ti, kterým chceme pomáhat. A výsledek? Pochopitelně že mezi těmi uprchlíky jsou i zločinci a ti jsou a vždy budou vidět nejvíce. Jsou tmaví, cizinec není našinec a tak nikoho nezajímá že ze stovky pohodových jablek je jedno shnilé. Prostě se vyhodí celý košík. Žádná křeč.

A to je ve zkratce to, co mně ( nebo mě, kdo má pořád ty pravidla pravopisu sledovat) žere. Namísto abychom kritizovali ty, co si to zaslouží a žádali nápravu, házíme všechny do jednoho pytle a živíme tu mrchu nenávist.

A protože tohle není moje cesta, jsem bezcharakterní hovado, Abdul, Hassan, Mohammed... A víte co? Nevadí mi to. Naopak. Znám jednoho Abdula, Je to Arab, má krámek v Jerusalémě a má strašlivého pamatováka a kdykoliv tam vlezu,volá na mně " Nazdaaar Cype. To jsem ho naučil, že je to jako typický pozdrav u nás a jemu se to hrozně líbí. A vůbec je to pohodář. A co vy, co jste mně tak ocejchoval? Jste taky pohodář?

V těchto dnech je v České republice a na Slovensku na miniturné jedná z nejlepších black metalových kapel na světě a hvězda izraelského black metalu, kapela ARALLU. Zde je malá ochutnávka :

Autor: Martin Braun | neděle 23.4.2017 8:10 | karma článku: 24.09 | přečteno: 2402x

Další články blogera

Martin Braun

21.08.1968

Vlastně bych měl napsat do nadpisu 20.08, protože letadla barbarských tlup začala na Ruzyni přistávat kolem 23. hodiny právě onoho dne. Jenže ten 21.srpen se vžil více.

21.8.2017 v 7:40 | Karma článku: 19.57 | Přečteno: 508 | Diskuse

Martin Braun

Občané České republiky, můžete být v klidu...tak pravil ministr Chovanec.

A co říká on to přece musí být pravda. Není důvod se znepokojovat, Ministerstvo vnitra ani tajné služby nemají žádnou informaci, že by České republice cokoliv hrozilo.

18.8.2017 v 8:30 | Karma článku: 28.99 | Přečteno: 1252 | Diskuse

Martin Braun

Despacito - letní rozhlasový armaggeddon

Asi se najde jen sotva někdo, kdo tuhle hrůzu ještě neslyšel. Hraje všude. Kteroukoliv stanici naladíte, ozve se Despacito a to dokonce i na těch rockových.. A jak jsem se doslechl, podobný virus přepadl i Česko.

16.8.2017 v 8:00 | Karma článku: 11.55 | Přečteno: 685 | Diskuse

Martin Braun

Sebestředný nafoukanec - Andrej Babiš

V minulých dnech rozvířil veřejné mínění v Česku poněkud překvapivý krok policie, která požádala Sněmovnu o vydání Andreje Babiše k trestnímu stíhání

15.8.2017 v 8:00 | Karma článku: 25.52 | Přečteno: 1104 | Diskuse

Další články z rubriky Politika

Libor Čermák

Stydím se za americké strhávače soch

Já jsem člověk, který jen kroutí hlavou nad tím, co v USA vyvádějí někteří tzv. "aktivisti". Strhávají tam sochy amerických velikánů. A to prý proto, že to údajně urážejí občany s jinou barvou kůží. Podle mého je to zvrácenost.

23.8.2017 v 0:01 | Karma článku: 9.86 | Přečteno: 117 |

Beata Krusic

Jednotlivosti- fascinující až do krajnosti

Každý jedinec je velkým neopakovatelným originálem. Baví mě sledovat detaily, drobnosti, jednotlivé nuance, které zdánlivě mohou vypadat docela bezvýznamné a přitom právě ony jsou tím, co utváří jistou atraktivitu a jedinečnost.

22.8.2017 v 21:42 | Karma článku: 3.65 | Přečteno: 126 | Diskuse

Jan Dvořák

ODS vsadila na totální vítězství ve volbách

Sociální demokracie, tolik vysmívaná, že při svých chabých preferencích už raději nestáhla kalhoty před volebním brodem a stále počítá s vítězstvím, má teď stejně zarputilého konkurenta jako je ona, s týmž cílem – ODS.

22.8.2017 v 21:42 | Karma článku: 11.52 | Přečteno: 420 | Diskuse

Pavel Kolář

Volby v několika číslech

V České republice je zhruba 8 425 000 lidí, jenž mají volební právo pro volby do Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky.

22.8.2017 v 13:43 | Karma článku: 14.77 | Přečteno: 470 | Diskuse

Aleš Merta

Čeští piráti na vlnách liberalismu

Minulý týden vypluli čeští Piráti, tedy spíše vyjeli, ke zteči hradeb poslanecké sněmovny. Předvolební průzkumy jim dávají solidní šance, ale čeká je těžká konkurence, protože ve vodách ve kterých loví své voliče, je rybářů již ..

22.8.2017 v 13:23 | Karma článku: 8.22 | Přečteno: 476 | Diskuse
Počet článků 167 Celková karma 27.06 Průměrná čtenost 1679

"Sovy nejsou čím se zdají být." Sionista, Antikomunista, Imperialista, Islamofob, Zaprodanec a Válečný štváč - v zájmu světového míru ! Spokojený občan Kanady, proto mi prosím neříkejte, že Zeman je i mým presidentem.

martinbraun@centrum.cz

Když on ten FB zase tak bezpečný není.

https://www.facebook.com/profile.php?id=100009160161310&fref=ts

Seznam rubrik

Oblíbené blogy

Napište mi

Vzkaz autorovi


Zbývá 1000 znaků.


Toto opatření slouží jako ochrana proti webovým robotům.
Při zapnutém javaskriptu se pole vyplní automaticky.


více


Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.