Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Prý jsem bezcharakterní hovado

23. 04. 2017 8:10:00
A k tomu jsem dostal roztomilou přezdívku Hassan Abdul Mohammed. No není to rozkošné? On vůbec autor tohoto oslovení v diskusi pod mým předešlým blogem prokazoval značnou dávku inteligence...

Ale zpět k tomu hovadu. Než jsem napsal název, věnoval jsem dlouhé minuty na internetu, abych zjistil, zda hovado je spisovný český výraz. To víte, nerad bych se dostal do křížku se strážci zdejší panenské a neposkvrněné slušnosti a kultivovanosti. Co jsem zjistil?

Že chorvatská obdoba tohoto slova je Govedo, Což znamená hovězí a hned mi došlo, že si občas kupuju na internetu konzervu skvělého chorvatského guláše s názvem Govedi Gulas. Od Podravky.

Takže jsem se vlastně od onoho prudkého vlastence dozvěděl, že jsem kus hovězího ale hlavně, internet mi potvrdil, že se jedná o slovo spisovné, slušné tedy i kultivované a tudíž použitelné v názvu blogu. TO JEN ABY BYLO JASNO !!!

Ale teď k tomu, proč to vlastně všechno píšu. No jednak se trochu nudím, spát se mi nechce, manželka doma není, za milenku se mi utrácet nechce a trochu mně bolí ruce, takže to taky nic...zbývá tedy blog. A zde zamýšlení, proč mně někdo tituluje posvátným hindským zvířetem, v kombinaci s muslimskými jmény, když je navíc známo, že Hindové se s Muslimy zrovna moc nemusí.

Za dobu svého působení na tomto blogu jsem dal mnohokrát jasně najevo svoje postoje ke komunismu, levici, socialismu, nacismu a islámu. Jsou to postoje nesmiřitelné, vzniklé na základě toho, že nejsem nějaký pubertální řvoun ale že prostě mám v životě už něco za sebou a něco už vím. A tak jsem hlásal a hlásám, že jakákoliv ideologie, která, byť jen v náznaku omezuje lidskou svobodu , je pro mně ideologii nepřátelskou a tudíž i nepřijatelnou. A v případě islámu o tom nemá smyslu vůbec diskutovat. Je to moje přesvědčení a hluboká víra a neumím si představit, že bych na tom cokoliv změnil.

Bohužel, některým hurá vlastencům na tomto blogu, v diskusích a i jinde se zdá, že jsem málo radikální. Čím to? Nehodlám totiž akceptovat blud, že je li někdo muslim, nebo Arab či Peršan, že je to automaticky vrah, terorista, násilník a zabiják. A taky nehodlám přijímat informace ze zdrojů neonacistických a to ani kdyby byly tisíckrát pravdivé. Takováto informace nemá pro mně žádnou hodnotu.

Snažím se na svět dívat široce otevřenýma očima. A proto vidím věci, které ostatní vidět nechtějí. Například to, že například v Syrii, se počet mrtvých blíží číslu 500 tisíc. Kurva to je šílené číslo, na to že nebyla nikdy a nikým oficiálně vyhlášená válka. Jenže ono to chce v tom přemýšlení ještě trochu pokračovat. A položit si otázku, kolik z toho byli muslimové? Že vás to nezajímá? Ale to by mělo, protože je to velice důležitá informace. Ona totiž ukazuje, že samotní muslimové jsou obětí teroru stejně, jako jsme jimi my. Jiná otázka se pak nabízí zcela logicky. Jaké je číslo u obětí IS? Našel jsem údaj z roku 2014 a ten říká že 170000 a teď pozor: Převážně křesťané a šíté. Tedy opět muslimové.

Takzvaní bojovníci proti islámu často hořekují, že media nezveřejňují dostatek informací o zločinech uprchlíků nebo cizinců obecně. Ano, mají pravdu. Jenže ta pravda má i opačnou tvář. Které sdělovací prostředky uvedly informaci o masakrech v NIgerii, Afghanistánu, Iráku a dalších zemích, kde po sebevražedných útocích umírají civilisté - muslimové? Moc podobných zpráv nenajdete a není se co divit, protože to nikoho nezajímá, reklamu to tedy nezvýší a tak se to jednoduše přejde.

Pokud jste ještě ani teď nepochopili oč mi jde, tak o to, že pokud si dá někdo název Islámský stát, neznamená to nutně, že jsou to muslimové a že se řídí Koránem. Ono je to jako u některých křesťanů. Chlastají, smilní, kradou, jsou to násilníci a pak v neděli zajdou do kostela, vyzpovídají se, je jím odpuštěno a jedou znovu.Jenže u islámu se nezpovídají, protože mají zbraně a ten samotný islám je pro ně záminka aby to zlo mohli páchat. A jejích zločiny se někomu náramně hodí. Především Irán byl a je obrovským podporovatelem terorismu všeho druhu. A nenechme se mýlit tím, že je členem jakési vyčpělé koalice s Ruskem proti IS. Stačí si udělat menší průzkum a hned uvidíte, že tomu IS zase tak moc neublížili.

A tak se stále točíme v kruhu, pastičce, která na nás byla dosti chytře nastavena, a my skáčeme na špek a nenávist bují a roste a kvete a je z toho v Evropě obrovský maglajz. Protože představitelé EU, ve své neuvěřitelné tuposti, pojali víru, že když všechny přesunou odtamtud zde, bude tam i zde klid.

Já nevím jestli svět stvořil Bůh anebo ne. Ale tak jak byl stvořen, to mělo určitý smysl a řád a tyhle změny a přesouvání nejsou k ničemu dobré. Hlavně mezi lidi to vnáší chaos a neklid. A nenávist. A tak namísto pomoci tam kde je to zapotřebí, přinášíme si problémy k sobě domů ale pozor : nejvíce tím trpí ti, kterým chceme pomáhat. A výsledek? Pochopitelně že mezi těmi uprchlíky jsou i zločinci a ti jsou a vždy budou vidět nejvíce. Jsou tmaví, cizinec není našinec a tak nikoho nezajímá že ze stovky pohodových jablek je jedno shnilé. Prostě se vyhodí celý košík. Žádná křeč.

A to je ve zkratce to, co mně ( nebo mě, kdo má pořád ty pravidla pravopisu sledovat) žere. Namísto abychom kritizovali ty, co si to zaslouží a žádali nápravu, házíme všechny do jednoho pytle a živíme tu mrchu nenávist.

A protože tohle není moje cesta, jsem bezcharakterní hovado, Abdul, Hassan, Mohammed... A víte co? Nevadí mi to. Naopak. Znám jednoho Abdula, Je to Arab, má krámek v Jerusalémě a má strašlivého pamatováka a kdykoliv tam vlezu,volá na mně " Nazdaaar Cype. To jsem ho naučil, že je to jako typický pozdrav u nás a jemu se to hrozně líbí. A vůbec je to pohodář. A co vy, co jste mně tak ocejchoval? Jste taky pohodář?

V těchto dnech je v České republice a na Slovensku na miniturné jedná z nejlepších black metalových kapel na světě a hvězda izraelského black metalu, kapela ARALLU. Zde je malá ochutnávka :

Autor: Martin Braun | neděle 23.4.2017 8:10 | karma článku: 24.09 | přečteno: 2391x

Další články blogera

Martin Braun

Kdybych byl presidentem, nebyla by ČSSD v takové pozici

Někdy, když čtete starší rozhovory a novinové články, nestačíte se divit, a když si je dáte do souvislosti s aktuální politickou situaci, divíte se ještě více.

22.6.2017 v 8:30 | Karma článku: 12.27 | Přečteno: 489 | Diskuse

Martin Braun

Tento způsob léta není moc šťastným

A trvá už to poměrně dost dlouho. Jezdit na dovolenou ze strachem, po létech kdy se z Československa mohlo tak maximálně k černému moři, do není zrovna dobrá vyhlídka.

20.6.2017 v 20:14 | Karma článku: 23.55 | Přečteno: 746 | Diskuse

Martin Braun

Mumie

Přestože mně z toho někdo snad může podezřívat, není tento můj dnešní středně krátký blog o Fidelu Castrovi ani Che Guevarovi. Ani o žádné jiné komunistické mumii.

20.6.2017 v 8:30 | Karma článku: 6.41 | Přečteno: 225 | Diskuse

Martin Braun

Kolik ještě musí zemřít?

Asi už nám to připadá normální a také se jedná o běžnou každodenní situaci v Izraeli. Lidé jsou bezdůvodně zabíjení. Už to ani nestojí za zmínku. Asi. Podle šéfredaktorů.

18.6.2017 v 4:20 | Karma článku: 40.60 | Přečteno: 1635 | Diskuse

Další články z rubriky Politika

Zdenek Horner

Hodnota není mechanismus

Fetišizace postupu, funkce, mechanismu, jak chcete, nabývá u nás a v zemích V4 vrcholu. V tom jsme na východě mistři. Schválíme si nějaký zákon a pak najdeme mechanismy, jak zákon obejít. Zákon měl původně smysl – hodnotu.

23.6.2017 v 22:59 | Karma článku: 0.00 | Přečteno: 65 | Diskuse

Bohumír Šimek

Kdo je Andrej Babiš a jeho ANO?

V každé vlivné politické straně jsou politici usilující o službu národu a jsou služebníci kmotrů a mafiánů. Jen u lidovců služebníka kmotrů už neznám.

23.6.2017 v 21:38 | Karma článku: 15.36 | Přečteno: 518 | Diskuse

Jan Dvořák

Zeman a Sobotka – kdo z nich je vícekrát člověkem? Nebo jen sviní a mentálním rozpadlíkem?

Pokud zvolíme pro posuzování tradiční kritérium, tedy lingvistický lakmusový papírek, že kolik kdo zná jazyků, tolikrát je člověkem, mohl by Sobotka Zemana předstihnout.

23.6.2017 v 17:15 | Karma článku: 15.11 | Přečteno: 528 | Diskuse

Tomáš Vodvářka

Kterak Jirka dvakráte do jedné řeky vstoupiti chce....

Útěk z živého vysílání je poměrně nezvyklý způsob ukončení diskusního pořadu. Po MUDr. Rathovi to teď provedl bývalý předseda ČSSD.

23.6.2017 v 17:07 | Karma článku: 25.97 | Přečteno: 506 | Diskuse

Vít Šlechta

Jak dopadnou volby? Špatně.

Časopis EKONOM nastínil čtyři scénáře povolebních koalic v parlamentu a žádná nepřináší naději na důstojnou a stabilní vládu. Navzdory se nám všem nadále povede „dobře“. Jediní, kdo z toho budou mít těžkou hlavu, jsou politici.

23.6.2017 v 16:49 | Karma článku: 16.77 | Přečteno: 714 | Diskuse
Počet článků 156 Celková karma 21.21 Průměrná čtenost 1684

"Sovy nejsou čím se zdají být." Sionista, Antikomunista, Imperialista, Islamofob, Zaprodanec a Válečný štváč - v zájmu světového míru ! Spokojený občan Kanady, proto mi prosím neříkejte, že Zeman je i mým presidentem.

martinbraun@centrum.cz

Když on ten FB zase tak bezpečný není.

https://www.facebook.com/profile.php?id=100009160161310&fref=ts

Seznam rubrik

Oblíbené blogy

Napište mi

Vzkaz autorovi


Zbývá 1000 znaků.


Toto opatření slouží jako ochrana proti webovým robotům.
Při zapnutém javaskriptu se pole vyplní automaticky.


více


Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.