Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Prý jsem bezcharakterní hovado

23. 04. 2017 8:10:00
A k tomu jsem dostal roztomilou přezdívku Hassan Abdul Mohammed. No není to rozkošné? On vůbec autor tohoto oslovení v diskusi pod mým předešlým blogem prokazoval značnou dávku inteligence...

Ale zpět k tomu hovadu. Než jsem napsal název, věnoval jsem dlouhé minuty na internetu, abych zjistil, zda hovado je spisovný český výraz. To víte, nerad bych se dostal do křížku se strážci zdejší panenské a neposkvrněné slušnosti a kultivovanosti. Co jsem zjistil?

Že chorvatská obdoba tohoto slova je Govedo, Což znamená hovězí a hned mi došlo, že si občas kupuju na internetu konzervu skvělého chorvatského guláše s názvem Govedi Gulas. Od Podravky.

Takže jsem se vlastně od onoho prudkého vlastence dozvěděl, že jsem kus hovězího ale hlavně, internet mi potvrdil, že se jedná o slovo spisovné, slušné tedy i kultivované a tudíž použitelné v názvu blogu. TO JEN ABY BYLO JASNO !!!

Ale teď k tomu, proč to vlastně všechno píšu. No jednak se trochu nudím, spát se mi nechce, manželka doma není, za milenku se mi utrácet nechce a trochu mně bolí ruce, takže to taky nic...zbývá tedy blog. A zde zamýšlení, proč mně někdo tituluje posvátným hindským zvířetem, v kombinaci s muslimskými jmény, když je navíc známo, že Hindové se s Muslimy zrovna moc nemusí.

Za dobu svého působení na tomto blogu jsem dal mnohokrát jasně najevo svoje postoje ke komunismu, levici, socialismu, nacismu a islámu. Jsou to postoje nesmiřitelné, vzniklé na základě toho, že nejsem nějaký pubertální řvoun ale že prostě mám v životě už něco za sebou a něco už vím. A tak jsem hlásal a hlásám, že jakákoliv ideologie, která, byť jen v náznaku omezuje lidskou svobodu , je pro mně ideologii nepřátelskou a tudíž i nepřijatelnou. A v případě islámu o tom nemá smyslu vůbec diskutovat. Je to moje přesvědčení a hluboká víra a neumím si představit, že bych na tom cokoliv změnil.

Bohužel, některým hurá vlastencům na tomto blogu, v diskusích a i jinde se zdá, že jsem málo radikální. Čím to? Nehodlám totiž akceptovat blud, že je li někdo muslim, nebo Arab či Peršan, že je to automaticky vrah, terorista, násilník a zabiják. A taky nehodlám přijímat informace ze zdrojů neonacistických a to ani kdyby byly tisíckrát pravdivé. Takováto informace nemá pro mně žádnou hodnotu.

Snažím se na svět dívat široce otevřenýma očima. A proto vidím věci, které ostatní vidět nechtějí. Například to, že například v Syrii, se počet mrtvých blíží číslu 500 tisíc. Kurva to je šílené číslo, na to že nebyla nikdy a nikým oficiálně vyhlášená válka. Jenže ono to chce v tom přemýšlení ještě trochu pokračovat. A položit si otázku, kolik z toho byli muslimové? Že vás to nezajímá? Ale to by mělo, protože je to velice důležitá informace. Ona totiž ukazuje, že samotní muslimové jsou obětí teroru stejně, jako jsme jimi my. Jiná otázka se pak nabízí zcela logicky. Jaké je číslo u obětí IS? Našel jsem údaj z roku 2014 a ten říká že 170000 a teď pozor: Převážně křesťané a šíté. Tedy opět muslimové.

Takzvaní bojovníci proti islámu často hořekují, že media nezveřejňují dostatek informací o zločinech uprchlíků nebo cizinců obecně. Ano, mají pravdu. Jenže ta pravda má i opačnou tvář. Které sdělovací prostředky uvedly informaci o masakrech v NIgerii, Afghanistánu, Iráku a dalších zemích, kde po sebevražedných útocích umírají civilisté - muslimové? Moc podobných zpráv nenajdete a není se co divit, protože to nikoho nezajímá, reklamu to tedy nezvýší a tak se to jednoduše přejde.

Pokud jste ještě ani teď nepochopili oč mi jde, tak o to, že pokud si dá někdo název Islámský stát, neznamená to nutně, že jsou to muslimové a že se řídí Koránem. Ono je to jako u některých křesťanů. Chlastají, smilní, kradou, jsou to násilníci a pak v neděli zajdou do kostela, vyzpovídají se, je jím odpuštěno a jedou znovu.Jenže u islámu se nezpovídají, protože mají zbraně a ten samotný islám je pro ně záminka aby to zlo mohli páchat. A jejích zločiny se někomu náramně hodí. Především Irán byl a je obrovským podporovatelem terorismu všeho druhu. A nenechme se mýlit tím, že je členem jakési vyčpělé koalice s Ruskem proti IS. Stačí si udělat menší průzkum a hned uvidíte, že tomu IS zase tak moc neublížili.

A tak se stále točíme v kruhu, pastičce, která na nás byla dosti chytře nastavena, a my skáčeme na špek a nenávist bují a roste a kvete a je z toho v Evropě obrovský maglajz. Protože představitelé EU, ve své neuvěřitelné tuposti, pojali víru, že když všechny přesunou odtamtud zde, bude tam i zde klid.

Já nevím jestli svět stvořil Bůh anebo ne. Ale tak jak byl stvořen, to mělo určitý smysl a řád a tyhle změny a přesouvání nejsou k ničemu dobré. Hlavně mezi lidi to vnáší chaos a neklid. A nenávist. A tak namísto pomoci tam kde je to zapotřebí, přinášíme si problémy k sobě domů ale pozor : nejvíce tím trpí ti, kterým chceme pomáhat. A výsledek? Pochopitelně že mezi těmi uprchlíky jsou i zločinci a ti jsou a vždy budou vidět nejvíce. Jsou tmaví, cizinec není našinec a tak nikoho nezajímá že ze stovky pohodových jablek je jedno shnilé. Prostě se vyhodí celý košík. Žádná křeč.

A to je ve zkratce to, co mně ( nebo mě, kdo má pořád ty pravidla pravopisu sledovat) žere. Namísto abychom kritizovali ty, co si to zaslouží a žádali nápravu, házíme všechny do jednoho pytle a živíme tu mrchu nenávist.

A protože tohle není moje cesta, jsem bezcharakterní hovado, Abdul, Hassan, Mohammed... A víte co? Nevadí mi to. Naopak. Znám jednoho Abdula, Je to Arab, má krámek v Jerusalémě a má strašlivého pamatováka a kdykoliv tam vlezu,volá na mně " Nazdaaar Cype. To jsem ho naučil, že je to jako typický pozdrav u nás a jemu se to hrozně líbí. A vůbec je to pohodář. A co vy, co jste mně tak ocejchoval? Jste taky pohodář?

V těchto dnech je v České republice a na Slovensku na miniturné jedná z nejlepších black metalových kapel na světě a hvězda izraelského black metalu, kapela ARALLU. Zde je malá ochutnávka :

Autor: Martin Braun | neděle 23.4.2017 8:10 | karma článku: 24.09 | přečteno: 2405x

Další články blogera

Martin Braun

GEN- Mašínové jiným pohledem

Jiným, protože už se zde jedná reakce na nedělní pořad ČT objevila a já nechci jen reagovat na onen blog. Takže nabízím svůj pohled.

16.10.2017 v 7:52 | Karma článku: 27.83 | Přečteno: 1453 | Diskuse

Martin Braun

Volby nejsou o přesvědčování - reakce na článek pana Kroupy

Zaujal mně blog pana Vladimíra Kroupy, ve kterém se zamýšlí nad tím, proč by neměl volit Andreje Babiše.

14.10.2017 v 8:00 | Karma článku: 18.90 | Přečteno: 931 | Diskuse

Martin Braun

Krátká radostná zpráva z Izraele

Je pro mně, a asi pro většinu přátel této demokratické a svobodné země, vždy velkou radostí, když si přečtu o úspěších IDF v boji proti teroristům z Hamasu, kteří ovládají pásmo Gazy.

10.10.2017 v 8:30 | Karma článku: 21.60 | Přečteno: 422 | Diskuse

Martin Braun

Předvolební průzkumy nebo průjmy?

Že budou v Česku volby vím a moc iluzí jsem si o výsledku nedělal. Už za ta léta vím své a stačí nějaký pantáta s kobllíhama nebo kuřetem a volič jde poslušně jako ten osel za mrkví na špagátku.

9.10.2017 v 8:30 | Karma článku: 14.70 | Přečteno: 425 | Diskuse

Další články z rubriky Politika

Zdenek Slanina

Sugihara, Sugihara Čiune: Roky opomíjený sabotér konečného řešení působil i v Protektorátě

Jméno japonského diplomata Čiune Sugihary bylo dlouho neznámé i v jeho vlasti. Nakonec to byl loser, kterého propustili ze státních služeb - neb svým osobním leč nepovoleným úsilím zachránil více než šest tisíc židovských běženců.

17.10.2017 v 3:33 | Karma článku: 0.00 | Přečteno: 0 |

Jiřina Holotová

Letošní volby by měly být naším referendem o EU

Pojďme jim to konečně říct. Pojďme ukázat, že se nebojíme pojmenovat to, co se nám nelíbí a že s tím chceme, můžeme a umíme něco udělat. Pojďme se vyjádřit volbami.

17.10.2017 v 2:17 | Karma článku: 0.00 | Přečteno: 31 | Diskuse

Jiří Rotschedl

Kandidátky je jak hororový román

Nedalo mi to, a tak jsem si sedl k volebním lístkům, které mi nedávno přistály do schránky. Myslel jsem si, že to bude poklidný pondělní večer, ale velmi rychle se to změnilo a zůstal mi jen děs ve tváři. Tu je pár mých postřehů.

16.10.2017 v 23:15 | Karma článku: 3.22 | Přečteno: 106 | Diskuse

David Jaroš

Stydím se za toho, koho volím?

Volby se blíží, množství nás tuší koho asi volit budeme a Ti kdo to ještě 100% ně neví, má asi, nebo by aspoň měl mít, nějaký zúžený výběr z několika stran. Nicméně je tu takový fenomén, který jsem často v minulosti pozoroval u

16.10.2017 v 20:15 | Karma článku: 14.58 | Přečteno: 526 | Diskuse

Karel Trčálek

Poslední průzkum před volbami. Vyhrají „Rozumní, stop imigraci“, druzí budou komunisté

Podle posledního průzkumu před volbami získají „Rozumní, stop imigraci“ 32,1% hlasů, v těsném závěsu za nimi budou staří známí komunisté s 27,6%

16.10.2017 v 18:24 | Karma článku: 8.51 | Přečteno: 436 | Diskuse
Počet článků 175 Celková karma 24.76 Průměrná čtenost 1692

"Sovy nejsou čím se zdají být." Sionista, Antikomunista, Imperialista, Islamofob, Zaprodanec a Válečný štváč - v zájmu světového míru ! Spokojený občan Kanady, proto mi prosím neříkejte, že Zeman je i mým presidentem.

martinbraun@centrum.cz

Když on ten FB zase tak bezpečný není.

https://www.facebook.com/profile.php?id=100009160161310&fref=ts

Seznam rubrik

Oblíbené blogy

více


Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.