Sobota 28. listopadu 2020, svátek má René
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Sobota 28. listopadu 2020 René

Islám proniká do našeho světa ale musíme jej pustit i do naších duší?

3. 02. 2019 6:33:21
Nejsem určitě jediný, kdo si toho všiml ale zatímco boj proti křesťanství je blahosklonně podporovaný, trpěný a mnohdy i propagovaný, totéž ve vztahu k Islámu je jaksi spojeno s máváním rukou a slovy o přehánění, anebo výstrahou..

že bychom měli být jako opatrní, protože bychom se mohli stát cílem teroristických útoků. A tak, zatímco křesťanství, které je sice pro mnohé z nás oprávněnou osinou v zadnici, je zesměšňováno, dehonestováno a duchovní jsou šmahem a veřejně označování hromadně za pedofily, podvodníky, znásilňovače, zatímco zatímco církvím je kladeno za vínu mohutné rozkrádání, tak Islám, v jehož jménu se dnes páchají ta největší myslitelná zla je nám prezentován jako něco, s čím se musíme smířit a co koneckonců není až tak velká tragedie.

Tedy aby bylo jasno : Uznávám a respektuji právo každého člověka věřit v co je mu libo, praktikovat jakoukoliv víru v tom rozsahu, v jakém je v souladu s platnými zákony a v mém případě s mou osobní svobodou a pohodlím. Je li někdo muslim, nemám s ním vůbec žádný problém pokud respektuje fakt, že já jím nejsem a nikdy nebudu. Myslím si že je to fér požadavek.

Bohužel faktem ale je, že jménem Islámu se páchá zlo a že muslimové nejsou až tak hlasití v odsouzení toho zla, jak by se mohlo právem očekávat a jak by bylo i v jejích samotném zájmu.

A tak není divu, že když před léty postihla Evropu masivní migrační vlna, které politici nejenže nedokázali bránit ale dokonce jí podporovali, že obyvatelé evropských zemí měli strach, mají strach. A tyto obavy podporuje i laxnost bezpečnostních složek, které neřeší dostatečně razantně kriminální činy, s touto migrací spojené. Všichni víme o čem píšu, nemusím být podrobný. V té době se stalo cosi, z čeho se ve Vatikánu mohli dmout pýchou.

Země plná neznabohů, ráj ateistů- Česká republika ústy novodobých vlastenců začala hromadně hlásat hrdou příslušnost ke křesťanským tradicím, hodnotám a kultuře. No - nechlastalo se o nic méně, ani se méně nekradlo a možná se dokonce i více smilnilo a z důvodu vyšší životní úrovně i to obžerství bylo na vzestupu., nicméně Češi se stali hrdými křesťany. Naoko, je nutno dodat v zájmu pravdy a upřímnosti.

Protože jakmile se začalo hovořit o restitucích, jakmile se v souvislosti s církví objevily peníze, ovládl Čechy znovu naplno duch ateismu.

Výrazně je to znát i zde na blogu, kde jsou autoři, kteří jsou velcí vlastenci a zastánci tradičních hodnot, nicméně když jde o peníze - hodnoty nehodnoty je třeba flanďáky tvrdě odsoudit. Jako tuhle v jednom blogu se paní autorka silně zlobila na události kolem Misionáře Petra Jašeka. 300 milionů které prý, podle některých novinářů za něj stát vyplatil byla pro dámu příliš silná káva a tak se pustila do psaní. A pokračovala i v diskusi, kde její nenávist, způsobena asi příliš silnou opozicí rostla do té míry, že už nevyčítala oněch údajných 300 milionů ale přišla s teoríí že cituji:

...před celým světem zveřejnil Česko jakožto pomahače v boji súdánských křesťanů proti islámu a ohrozil tak bezpečnost nás všech protože nejeden pošahaný islamista si nás tak může přiřadit mezi úhlavní nepřítele...

A jsme u toho. Takže zřejmě podle paní autorky, a asi nejen podle ní, je naší spásou asi přijmout Islám, možná po Česku jen tak navočko, jako že jo ale ve skutečnosti ne e. Tak nevím jak jinak to chápat.

Tak, k případu pana Jašeka tolik, že už když jeho kauza vypukla, tak jsem si vzpomněl na film Rambo 4. Kdo neviděl, je to o tom že skupina mladých misionářů požádá Johna Ramba, aby je doprovázel na jejích bohulibé cestě do Barmy, tuším, kde chtějí šířit víru pravou. Rambo je poslal ...víte kam... nicméně se mu jích poté zželelo a vydal se je zachránit, neboť logicky padli do rukou padouchů, kteří na spasení nevěří. Takže ve zkratce se jednalo o příběh naivity a zdravého rozumu. Jako v případě pana Jašeka, který je asi stižen onou naivitou. Ale co já vím.

To je ale jedno. Důležitý je fakt, že tento příběh se paní autorce a soudě podle karmy mnoha čtenářům hodil k tomu, aby šupem odsoudili misionáře a postrašili, že se nám zle může vést.

A tady se trochu oklikou dostávám k podstatě toho, že v sobotu chvíli před půlnoci, píši tyto řádky.

To zlo, ta nenávist se usadila hluboce v naších myslích a směřuje do naších duší a srdcí. Jak jsem napsal v úvodu, mnozí z nás máme své důvody proč křesťanství jednou provždy, nebo někdo dočasně, odmítnout. Nicméně faktem je, že v současné době, v této fázi lidské historie to není křesťanství, které nás ohrožuje. Hrozba se na nás valí z Islámu. Přiznejme si to konečně. Fakt že se jedná o historicky naprosto nevídaný nárůst jeho vlivu, hlavně ale fakt, že Islám nemá fakticky jednotnou doktrínu, podle které by bylo možno islámistické formy oddělit, z něj činí skutečnou hrozbu. Z historie víme, že revoluce požírá své děti a nejinak je tomu i v případě Islámu. Fanatici bojují a vraždí své vlastní věřící, protože nevěří tak jak si oni přejí. Takže de facto každá guerila má svůj vlastní výklad Islámu. To je skutečná hrozba. A to bychom měli mít na paměti.

Já chápu že je snadné býti hrdinou, když vím že mi nic nehrozí. Že za zesměšňování Boha, Ježíše, věřících, Vatikánu či kněžích mi nehrozí nic více nežli hrozby plameny pekelnými, což nyní, když je díky globálnímu oteplování taková zima není až tak velký strašák.

Jenže skutečný nepřítel je někde jinde. A pokud se něco rychle nezmění, může se nás to velice brzo týkat více nežli je zdrávo.

A protože je o mně známo že jsem Rocker, Metalista, Black Metalista tak zde je několik příkladů skupin ze zemí, kde tomuto žánru přáno není ale ony přesto hrají.

Irak, Irak, Libanon, Irak, Iran

Autor: Martin Braun | neděle 3.2.2019 6:33 | karma článku: 29.08 | přečteno: 1008x

Další články blogera

Martin Braun

Zbabělá Česká televize!?

Nevím jak jinak nazvat svůj dnešní blog, protože budu psát o něčem, co jsem nikdy nečekal že se na webu veřejnoprávní televize stane. Možná jsem naivní, ale byl jsem přesvědčen, že v této instituci vládne ještě stavovská čest.

10.11.2020 v 4:05 | Karma článku: 47.54 | Přečteno: 20418 | Diskuse

Martin Braun

Hlas rozumu k volbě presidenta USA

Vím, vím, nemusíte mi to mlátit o hlavu, ten nadpis zní hodně domýšlivě, ve skutečnosti je to ale spíše nadsázka, či pohled z jiné strany. Tak prosím ten název mého blogu takto berte.

8.11.2020 v 18:29 | Karma článku: 28.09 | Přečteno: 1742 | Diskuse

Martin Braun

Pár slov k včerejším výtržnostem v Praze

Abych byl upřímný, čekal jsem zde na blogu stejnou či podobnou bouři, jaká byla na Staroměstském náměstí v neděli odpoledne. Kromě několika málo blogů, je zde ale klid, takže nabízím svůj pohled,

19.10.2020 v 17:48 | Karma článku: 45.58 | Přečteno: 6848 | Diskuse

Martin Braun

Protest proti praktikám administrace blogu idnes.cz

Je mi jasné, že tento můj blog, pokud nebude přímo smazán, bude přesunut do takzvaného hyde parku nebo soukromna, a to ze důvodu, které jsou mi známy leč současně jsou v dosti přímém rozporu s logikou.

14.10.2020 v 0:13 | Karma článku: 35.69 | Přečteno: 1090 | Diskuse

Další články z rubriky Politika

Pavel P. Kopecký

Nepřátelští přátelé

Trump vždy rozděloval společnost až na krev. Komunikoval bizarně. Ovšem jisté úspěchy mu nejde upřít!

27.11.2020 v 22:28 | Karma článku: 6.36 | Přečteno: 169 | Diskuse

Jan Ziegler

Špičkový odborník: Čína zatajila koronavirus a je viníkem současné pandemie

Je to jeden z nejhorších zločinů proti lidstvu. Imunolog Jaroslav Svoboda má jasno, v rozhovoru pro Reflex uvedl, že Číňané zatajovali koronavirovou nákazu a způsobili současné potíže.

27.11.2020 v 16:36 | Karma článku: 30.70 | Přečteno: 1176 | Diskuse

Ivo F. Cilich

Škodí roušky zdraví?

Nositeli samozřejmě škodí vždy, ale je nutné zohlednit i případný přínos pro okolí. Pokud se někdo při operaci sklání nad otevřenou ranou, tak tam samozřejmě jednoznačně převažuje ochrana toho operovaného pacienta.

26.11.2020 v 20:00 | Karma článku: 20.86 | Přečteno: 661 | Diskuse

Jan Bartoň

EU: Vzorní žáci a potížisté

Poté, co Maďarsko a Polsko s podporou Slovinska zablokovalo jednání o rozpočtu EU na období 2021/7, se portugalský premiér rozhodl podpořit rozdělení EU. EU by měla být „dvourychlostní“.

26.11.2020 v 9:14 | Karma článku: 39.60 | Přečteno: 1319 | Diskuse

Jan Lněnička

Navalte těch pět litrů k důchodu a žádná řeč se nevede!

Lepší pět tisíc v kešeni, než nějaká valorizace v budoucnu. Co když to se mnou zejtra sekne a já si ty love ani neužiju? Když se vylije žluč...

25.11.2020 v 18:37 | Karma článku: 14.29 | Přečteno: 795 | Diskuse
Počet článků 420 Celková karma 41.31 Průměrná čtenost 2586

http://www.zemancountdown.cz/

Lépe být mrtvý, než rudý.

AM YISRAEL CHAI

ARALLU Akbar

martinbraun@centrum.cz

Sionista - Islamofob - Antikomunista

 

https://www.facebook.com/profile.php?id=100009160161310&fref=ts

Facebook je jediná komunikační možnost se mnou, kromě diskuse pod blogy. Na emaily nereaguji

Jsem přítelem Izraele a jeho politiky. Jsem příznivcem židovského odboje, který přispěl k vzniku státu Izrael. Mým vzorem je Avraham Stern, brutálně zavražděný Brity. Ctím památku osvobozeneckých hnutí Haganah, Irgun a Lehi, které se zbraní v ruce bojovaly za svobodu, nezávislost a za vznik židovského státu na historických židovských územích.

Všechny současné i budoucí fotografie jsou zveřejněny s laskavým souhlasem Dory Bar Or, 

All current and future photographs are published with kind permission Dory Bar Or, from his Instagram account:

https://www.instagram.com/dory.baror/?fbclid=IwAR2tky_hZDozWOnsrEooHktsnwI59Ed49dn6M4M4ERnxATZOLPph0b-ftPM

 

Seznam rubrik

Oblíbené blogy

více

Najdete na iDNES.cz