Poděkování a respekt IDF / Israel Defence Forces/

21. 03. 2019 2:42:13
Včerejší den nezačal vůbec dobře. V 7 ráno začal ječet telefon jako zběsilý a hlas na druhém konci mému ospalému uchu tvrdil že mám přijít do práce, navzdory týdennímu volnu. Zatímco manželka se škodolibě šklebila...

a protahovala se na posteli, já plný zloby odcházel se slovy, že si to někdo vypije. A moje zlost stoupla, když v půli cesty telefon zazvonil znovu, že už nemám chodit, protože problém je vyřešen. No prostě den blbec jak vyšitý. Naštěstí jsem cestou narazil na Mac Donald, který vždy spolehlivě otupí veškerou mojí rozladěnost a tak jsem po snídani, a veselou písní na rtech nasměroval svého stříbrného sršně/ to není vulgární slovo ale podle filmu o Růžovém Panterovi tak nazývám své auto/ domů,

Oplatil jsem manželce chystající se do práce její škodolibost a zasedl k počítači, kde mne čekala zpráva, která můj den naprosto rozjasnila a přiměla mně si radostí výsknout.

Zpravodajství izraelské televize ILTV vydalo informaci, že honička na vraha, který v neděli v osadě Ariel zbaběle zavraždil dva lidi je u konce a Omar Abu Laila, 19. letý nemilostrdný zabiják byl vojáky IDF zastřelen.

Spravedlnosti bylo tedy učiněno zadost i když životy zavražděným to už nevrátí. Je ale zajímavé si ještě pro ilustraci ukázat, jak o celé věci informuje takzvaná palestinská strana. Bezcharakterního vraha označuje za mučedníka a volá po jeho přijetí v ráji. Volat mohou, ale marně. Jsem si jistý, že tento barbar se už smaží v plamenech pekelných.

https://www.palestinechronicle.com/breaking-israel-kills-omar-abu-laila-allegedly-responsible-for-attack-on-israeli-army-near-salfit/

IDF si ale ještě večer připsala další úspěch, když zlikvidovala dva zločince, kteří blízko Josefovy hrobky házeli zápalné láhve na hlídkující vojáky.

Ano, vím, volil jsem tvrdá a nelítostná slova. Jenže fakta jsou fakta a každá země světa, má právo chránit své hranice, chránit své občany, chránit klid a mír všech obyvatel. Není žádným tajemstvím, že obyvateli Izraele nejsou jen Židé, ale také jiné národnosti, jinověrci a menšiny. Je to prostě rozmanitá a různobarevná společnost. A je i v zájmu arabského obyvatelstva, aby život v Izraeli byl životem v klidu a míru. Protože šílenec s nožem, pokud zrovna nenarazí na vojáka, tak může zabít i civilistu. jak ukazuje událost v Arielu, kdy Rabbi Ettinger byl civilista. A takový šílenec s nožem má jen omezenou možnost poznat, vraždí li Žida nebo Araba. Tyto zrůdy prostě chtějí vraždit. Zabíjet a šířit chaos. Proto je nutný nemilosrdný postup ze strany všech sil, které má Izrael k dispozici. IDF, Shin Bet nebo Border Patrol.

V této souvislosti se nemohu nezmínit o Gaze, i když tohoto případu se přímo netýká. Jde mi o to, že jedna paličatá diskutérka vytrvala šíří lži o izraelském barbarství. Jaká je ale pravda? Proč například vypukla válka v roce 2014, ve které díky Hamasu zahynulo 2000 lidí? Kromě toho několik desítek obyvatel Gazy bylo popraveno Hamasem za odpor k válce.

Která země si může dovolit tolerovat nekonečné ostřelování svého území raketami nepřítele? Která země bude mlčky přihlížet vraždění svého obyvatelstva? Konkrétně v roce 2014 se jednalo o únos a vraždu tři dospívajících dětí :

Eyala Yifracha, Gilada Shaara a Naftali Fraenkela. To spolu s nekončícím ostřelováním izraelského území nakonec vedlo k válečnému konfliktu ale to co vám odpůrci Izraele už neřeknou je, že každý nálet, každý střed předcházel kontakt a snaha varovat civilní obyvatelstvo Gazy. Byly vysílány sms zprávy a telefonáty, před každým ostrým náletem docházelo k takzvanému "poklepu" kdy se vyslaly neškodné střely, tak aby civilisté měli prostor utéci do krytu. A není vůbec žádným tajemstvím, že zatímco vojska IDF a IAF měla a mají snahu chránit životy civilistů, žen a dětí, tak je to Hamas a islámský Jihad, kteří berou civilisty jako rukojmí. Je mnohokráte prokázaným faktem, že rakety, které dodnes létají z Gazy na izraelské území, jsou vypalovány ze školek, v minulosti dokonce ze zařízení pod správou OSN.

Taková je pravá tvář Hamasu, taková je pravá tvář Mahmouta Abbase, presidenta palestinské samosprávy, který pokrytecky mlčí a chrání vrahy izraelského ale i arabského obyvatelstva. Taková je realita života v Izraeli. V zemi kterou teroristé nemohou vystát nikoliv kvůli územním požadavkům. Ale kvůli mezinárodně šířené nenávisti ke všemu židovskému. Tisíciletá nenávist. Zvláštní, nenávist, která čím je silnější, tím silnější jsou Židé, tím silnější je i stát Izrael. Jak se v Izraeli říká:

AM YISRAEL CHAI - Lid Izraele žije.

Žije a přežije ale nepřijde to samo od sebe jako dar z nebes. Proto aby Židé žili a přežili, musí se bránit. A je dobře že mají IDF - armádu, která svou zemi a její obyvatelstvo chrání a uchrání.

Novinka z Gazy:

Obyvatelé Gazy už několik dní protestují proti vládě Hamasu v ulicích a proti rostoucím cenám a nákladům na život. Hamas reaguje násilím a bitím protestujících. Řada protestujících zmizela beze stopy.

Autor: Martin Braun | čtvrtek 21.3.2019 2:42 | karma článku: 27.01 | přečteno: 606x

Další články blogera

Martin Braun

Nechte už toho Karla Gotta na pokoji

Od chvíle kdy oznámil veřejnosti, že trpí leukémií, není den kdy bych si na nějakém zpravodajském serveru nepřečetl "novinky" o tom jak nemoc probíhá a co se děje.

17.9.2019 v 16:08 | Karma článku: 41.16 | Přečteno: 4183 | Diskuse

Martin Braun

Odpouštění je nebezpečné

Přiznávám bez mučení, že jsem se dnes nechal inspirovat jiným blogem, kde se píše o odpuštění, o zapomenutí, o pokračování v cestě kupředu.

16.9.2019 v 5:12 | Karma článku: 24.84 | Přečteno: 777 | Diskuse

Martin Braun

Havlovo humanitární bombardování - nebo čí vlastně?

A bylo vůbec vysloveno? Tisíckrát vyvrácená, přesto opakovaná po tisící prvé lež, původně vzniklá na základě nepřesného překladu, rozšířená z hluboké nenávisti. Báchorka o Havlově prohlášení o humanitárním bombardování Srbska.

13.9.2019 v 6:00 | Karma článku: 41.76 | Přečteno: 8740 | Diskuse

Martin Braun

Izrael - pro polo vzdělance polopouštní krajina, pro ostatní skoro ráj na zemi

Nyní, týden před volbami se tak jaksi samozřejmě očekává, že veškeré informace, které z Izraele přicházejí, se budou týkat toho, jaká bude příští vláda, jestli to ustojí Bibi či jestli dojde k výměně premiéra.

12.9.2019 v 3:46 | Karma článku: 20.65 | Přečteno: 628 | Diskuse

Další články z rubriky Politika

Miroslav Gruner

Záměr zrušit EET je v současnosti překážkou porážky A. Babiše ve volbách

Zavedení a trvání na EET je prostě konkurenční výhodou firmy ANO oproti značkám jako jsou ODS a TOP. I když je EET pro živnostníky otravná a zatěžující, i tak ji volič v pracovním poměru bere jako spravedlivý nástroj výběru daní..

19.9.2019 v 3:35 | Karma článku: 0.00 | Přečteno: 72 | Diskuse

Lubomír Stejskal

Prezidentovi není co závidět

V době, kdy jsem usedl k psaní tohoto článku – středa 18/9 večer – byly známé neoficiální, byť ne úplné (95%) výsledky druhých předčasných voleb do izraelského Knesetu 2019. Psát cokoli dříve nemělo smysl.

18.9.2019 v 21:59 | Karma článku: 7.82 | Přečteno: 157 | Diskuse

Jan Ziegler

Okamurovci prosazují zhroucení státních financí

Je to jen z dalších nesmyslných populistických návrhů Strany přímé demokracie, pro které je absolutně nevolitelná. Nápad na zavedení minimálního důchodu je mimo realitu z mnoha důvodů.

18.9.2019 v 18:33 | Karma článku: 20.07 | Přečteno: 617 | Diskuse

Josef Nožička

Radar v Brdech nestojí, přesto nás žádné ruské, korejské ani íránské rakety neohrozily

Bylo zastavení výstavby amerického radaru v Brdech před 10 lety chybou, nebo naopak šlo ze strany bývalého amerického prezidenta Obamy o racionální rozhodnutí?

18.9.2019 v 18:15 | Karma článku: 29.52 | Přečteno: 665 | Diskuse

Libor Čermák

Já, a to je moje zvláštnost, si svůj názor vždycky určuju sám!

Kritika se v posledních dnech přímo vyřádila na novém poliiticko - indoktrinačním pořadu ČT "To se ví", který se má zabývat údajně falešnými a konspiračními teoriemi. Ale je v poslední době skutečně fake news vše, co se tak tváří?

18.9.2019 v 13:24 | Karma článku: 34.41 | Přečteno: 826 |
Počet článků 342 Celková karma 30.78 Průměrná čtenost 2221

http://www.zemancountdown.cz/

AM YISRAEL CHAI

Non Serviam.

ARALLU Akbar

martinbraun@centrum.cz

Sionista - Islamofob - Antikomunista

https://www.facebook.com/profile.php?id=100009160161310&fref=ts

Facebook je jediná komunikační možnost se mnou, kromě diskuse pod blogy. Na emaily nereaguji

Za největší urážku považuji, když mě někdo označí za nacistu nebo rasistu. Obě tyto ideologie, společně s komunismem jsou mi naprosto odporné. Jsem přítelem Izraele a jeho politiky. Jsem příznivcem židovského odboje, který přispěl k vzniku státu Izrael. Mým vzorem je Avraham Stern, brutálně zavražděný Brity. Ctím památku osvobozeneckých hnutí Haganah, Irgun a Lehi, které se zbraní v ruce bojovaly za svobodu, nezávislost a za vznik židovského státu na historických židovských územích.

Seznam rubrik

Oblíbené blogy

více

Najdete na iDNES.cz