Poděkování a respekt IDF / Israel Defence Forces/

21. 03. 2019 2:42:13
Včerejší den nezačal vůbec dobře. V 7 ráno začal ječet telefon jako zběsilý a hlas na druhém konci mému ospalému uchu tvrdil že mám přijít do práce, navzdory týdennímu volnu. Zatímco manželka se škodolibě šklebila...

a protahovala se na posteli, já plný zloby odcházel se slovy, že si to někdo vypije. A moje zlost stoupla, když v půli cesty telefon zazvonil znovu, že už nemám chodit, protože problém je vyřešen. No prostě den blbec jak vyšitý. Naštěstí jsem cestou narazil na Mac Donald, který vždy spolehlivě otupí veškerou mojí rozladěnost a tak jsem po snídani, a veselou písní na rtech nasměroval svého stříbrného sršně/ to není vulgární slovo ale podle filmu o Růžovém Panterovi tak nazývám své auto/ domů,

Oplatil jsem manželce chystající se do práce její škodolibost a zasedl k počítači, kde mne čekala zpráva, která můj den naprosto rozjasnila a přiměla mně si radostí výsknout.

Zpravodajství izraelské televize ILTV vydalo informaci, že honička na vraha, který v neděli v osadě Ariel zbaběle zavraždil dva lidi je u konce a Omar Abu Laila, 19. letý nemilostrdný zabiják byl vojáky IDF zastřelen.

Spravedlnosti bylo tedy učiněno zadost i když životy zavražděným to už nevrátí. Je ale zajímavé si ještě pro ilustraci ukázat, jak o celé věci informuje takzvaná palestinská strana. Bezcharakterního vraha označuje za mučedníka a volá po jeho přijetí v ráji. Volat mohou, ale marně. Jsem si jistý, že tento barbar se už smaží v plamenech pekelných.

https://www.palestinechronicle.com/breaking-israel-kills-omar-abu-laila-allegedly-responsible-for-attack-on-israeli-army-near-salfit/

IDF si ale ještě večer připsala další úspěch, když zlikvidovala dva zločince, kteří blízko Josefovy hrobky házeli zápalné láhve na hlídkující vojáky.

Ano, vím, volil jsem tvrdá a nelítostná slova. Jenže fakta jsou fakta a každá země světa, má právo chránit své hranice, chránit své občany, chránit klid a mír všech obyvatel. Není žádným tajemstvím, že obyvateli Izraele nejsou jen Židé, ale také jiné národnosti, jinověrci a menšiny. Je to prostě rozmanitá a různobarevná společnost. A je i v zájmu arabského obyvatelstva, aby život v Izraeli byl životem v klidu a míru. Protože šílenec s nožem, pokud zrovna nenarazí na vojáka, tak může zabít i civilistu. jak ukazuje událost v Arielu, kdy Rabbi Ettinger byl civilista. A takový šílenec s nožem má jen omezenou možnost poznat, vraždí li Žida nebo Araba. Tyto zrůdy prostě chtějí vraždit. Zabíjet a šířit chaos. Proto je nutný nemilosrdný postup ze strany všech sil, které má Izrael k dispozici. IDF, Shin Bet nebo Border Patrol.

V této souvislosti se nemohu nezmínit o Gaze, i když tohoto případu se přímo netýká. Jde mi o to, že jedna paličatá diskutérka vytrvala šíří lži o izraelském barbarství. Jaká je ale pravda? Proč například vypukla válka v roce 2014, ve které díky Hamasu zahynulo 2000 lidí? Kromě toho několik desítek obyvatel Gazy bylo popraveno Hamasem za odpor k válce.

Která země si může dovolit tolerovat nekonečné ostřelování svého území raketami nepřítele? Která země bude mlčky přihlížet vraždění svého obyvatelstva? Konkrétně v roce 2014 se jednalo o únos a vraždu tři dospívajících dětí :

Eyala Yifracha, Gilada Shaara a Naftali Fraenkela. To spolu s nekončícím ostřelováním izraelského území nakonec vedlo k válečnému konfliktu ale to co vám odpůrci Izraele už neřeknou je, že každý nálet, každý střed předcházel kontakt a snaha varovat civilní obyvatelstvo Gazy. Byly vysílány sms zprávy a telefonáty, před každým ostrým náletem docházelo k takzvanému "poklepu" kdy se vyslaly neškodné střely, tak aby civilisté měli prostor utéci do krytu. A není vůbec žádným tajemstvím, že zatímco vojska IDF a IAF měla a mají snahu chránit životy civilistů, žen a dětí, tak je to Hamas a islámský Jihad, kteří berou civilisty jako rukojmí. Je mnohokráte prokázaným faktem, že rakety, které dodnes létají z Gazy na izraelské území, jsou vypalovány ze školek, v minulosti dokonce ze zařízení pod správou OSN.

Taková je pravá tvář Hamasu, taková je pravá tvář Mahmouta Abbase, presidenta palestinské samosprávy, který pokrytecky mlčí a chrání vrahy izraelského ale i arabského obyvatelstva. Taková je realita života v Izraeli. V zemi kterou teroristé nemohou vystát nikoliv kvůli územním požadavkům. Ale kvůli mezinárodně šířené nenávisti ke všemu židovskému. Tisíciletá nenávist. Zvláštní, nenávist, která čím je silnější, tím silnější jsou Židé, tím silnější je i stát Izrael. Jak se v Izraeli říká:

AM YISRAEL CHAI - Lid Izraele žije.

Žije a přežije ale nepřijde to samo od sebe jako dar z nebes. Proto aby Židé žili a přežili, musí se bránit. A je dobře že mají IDF - armádu, která svou zemi a její obyvatelstvo chrání a uchrání.

Novinka z Gazy:

Obyvatelé Gazy už několik dní protestují proti vládě Hamasu v ulicích a proti rostoucím cenám a nákladům na život. Hamas reaguje násilím a bitím protestujících. Řada protestujících zmizela beze stopy.

Autor: Martin Braun | čtvrtek 21.3.2019 2:42 | karma článku: 27.01 | přečteno: 601x

Další články blogera

Martin Braun

Eurovize : Vyhrál Izrael, navzdory hloupé islandské provokaci

Tak blázinec kolem festivalu Eurovize je na rok zase za námi a můžeme doufat, že rádia se opět vrátí k alespoň trochu hudebně poslouchatelné produkci. I když, ne vše co v Tel Avivu znělo bylo tak špatné.

19.5.2019 v 2:05 | Karma článku: 35.04 | Přečteno: 2986 | Diskuse

Martin Braun

Na okraj aktuální vlny demonstrací v ČR

Pokud se nepletu, probíhají už třetí týden a počet těch, kteří na náměstí přicházejí roste. Sleduji tento vývoj se zájmem ale současně musím přiznat, že počáteční nadšení, ve mně nyní vystřídala jistá forma nervozity či obav.

14.5.2019 v 16:17 | Karma článku: 45.02 | Přečteno: 6631 | Diskuse

Martin Braun

Teror, rakety a korupce - pravda o situaci v Gaze

Čteme o tom často. V jaké bídě žijí obyvatelé pásma Gazy a West Banku / Judea a Samaria/. Ovšem kolik z nás mělo či má možnost vidět skutečné záběry a slyšet názory lidí, kterých se to týká? Nemnoho, což se nyní mění.

14.5.2019 v 1:56 | Karma článku: 37.53 | Přečteno: 1739 | Diskuse

Martin Braun

Izrael uzavřel s teroristy dohodu o příměří

Klídek, já vím že titulky ve sdělovacích prostředcích píší že ta dohoda byla uzavřena s Palestínou. Jenže to není pravda. Nemohu s tím souhlasit. Musel bych totiž připustit, že za barbarskými nálety byli všichni Arabové,

6.5.2019 v 6:17 | Karma článku: 27.83 | Přečteno: 492 | Diskuse

Další články z rubriky Politika

Vladislava Chourová

Prostě Vám nerozumím, pane premiére.

Mám před sebou otevřený jakýsi předvolební novinový leták a hned po otevření na mě vykoukne Vaše tvář v červené kšiltovce sporťáka. Ve sportu se však ale hraje fér play, jinak následuje červená karta.

19.5.2019 v 13:56 | Karma článku: 16.58 | Přečteno: 821 | Diskuse

Jan Tichý(Bnj)

Konečně to někdo přiznal!

Velký plat v Europarlamentu láká jistě mnohé kandidáty. Možná ty, kteří si ho minulé roky užívali, straší jeho ztráta.

19.5.2019 v 12:34 | Karma článku: 19.38 | Přečteno: 1100 | Diskuse

Luděk Niedermayer

Kampaň už končí

V posledních par týdnech jsem nejen jezdil po mnoha místech naší země, bavil se s podnikateli, studenty, politiky i ostatními občany, ale také sledoval, jak vlastně „připrava na volby“ u nás vypadá.

19.5.2019 v 10:46 | Karma článku: 9.56 | Přečteno: 299 | Diskuse

Jaroslav Konáš

Jak se vyrábí prezident

Rakouský vicekancléř je povedený kujón. Chytře spojí příjemné s užitečným a při povalování na Ibize si jen tak bokem domluví šestimiliardovou injekci pro svoji předvolební kampaň.

19.5.2019 v 10:34 | Karma článku: 15.80 | Přečteno: 356 | Diskuse

Jan Dvořák

Bude ministrem kultury alespoň umětel?

Pokud si prezident nepostaví hlavu a na truc Hamáčkovi nepodrží ministra Staňka v křesle za to, že odstranil ředitele Fajta, který se drze a opakovaně dožadoval profesury, měl by od června fungovat ministr nový.

19.5.2019 v 10:12 | Karma článku: 12.53 | Přečteno: 203 | Diskuse
Počet článků 307 Celková karma 30.36 Průměrná čtenost 2129

AM YISRAEL CHAI

Non Serviam.

ARALLU Akbar

martinbraun@centrum.cz

Sionista - Islamofob - Antikomunista

https://www.facebook.com/profile.php?id=100009160161310&fref=ts

https://www.youtube.com/watch?v=hKJBmfkmXvU

Za největší urážku považuji, když mě někdo označí za nacistu nebo rasistu. Obě tyto ideologie, společně s komunismem jsou mi naprosto odporné. Jsem přítelem Izraele a jeho politiky. Jsem příznivcem židovského odboje, který přispěl k vzniku státu Izrael. Ctím památku osvobozeneckých hnutí Haganah, Irgun a Lehi, které se zbraní v ruce bojovaly za svobodu, nezávislost a za vznik židovského státu na historických židovských územích.

Seznam rubrik

Oblíbené blogy

více

Najdete na iDNES.cz