Poděkování a respekt IDF / Israel Defence Forces/

21. 03. 2019 2:42:13
Včerejší den nezačal vůbec dobře. V 7 ráno začal ječet telefon jako zběsilý a hlas na druhém konci mému ospalému uchu tvrdil že mám přijít do práce, navzdory týdennímu volnu. Zatímco manželka se škodolibě šklebila...

a protahovala se na posteli, já plný zloby odcházel se slovy, že si to někdo vypije. A moje zlost stoupla, když v půli cesty telefon zazvonil znovu, že už nemám chodit, protože problém je vyřešen. No prostě den blbec jak vyšitý. Naštěstí jsem cestou narazil na Mac Donald, který vždy spolehlivě otupí veškerou mojí rozladěnost a tak jsem po snídani, a veselou písní na rtech nasměroval svého stříbrného sršně/ to není vulgární slovo ale podle filmu o Růžovém Panterovi tak nazývám své auto/ domů,

Oplatil jsem manželce chystající se do práce její škodolibost a zasedl k počítači, kde mne čekala zpráva, která můj den naprosto rozjasnila a přiměla mně si radostí výsknout.

Zpravodajství izraelské televize ILTV vydalo informaci, že honička na vraha, který v neděli v osadě Ariel zbaběle zavraždil dva lidi je u konce a Omar Abu Laila, 19. letý nemilostrdný zabiják byl vojáky IDF zastřelen.

Spravedlnosti bylo tedy učiněno zadost i když životy zavražděným to už nevrátí. Je ale zajímavé si ještě pro ilustraci ukázat, jak o celé věci informuje takzvaná palestinská strana. Bezcharakterního vraha označuje za mučedníka a volá po jeho přijetí v ráji. Volat mohou, ale marně. Jsem si jistý, že tento barbar se už smaží v plamenech pekelných.

https://www.palestinechronicle.com/breaking-israel-kills-omar-abu-laila-allegedly-responsible-for-attack-on-israeli-army-near-salfit/

IDF si ale ještě večer připsala další úspěch, když zlikvidovala dva zločince, kteří blízko Josefovy hrobky házeli zápalné láhve na hlídkující vojáky.

Ano, vím, volil jsem tvrdá a nelítostná slova. Jenže fakta jsou fakta a každá země světa, má právo chránit své hranice, chránit své občany, chránit klid a mír všech obyvatel. Není žádným tajemstvím, že obyvateli Izraele nejsou jen Židé, ale také jiné národnosti, jinověrci a menšiny. Je to prostě rozmanitá a různobarevná společnost. A je i v zájmu arabského obyvatelstva, aby život v Izraeli byl životem v klidu a míru. Protože šílenec s nožem, pokud zrovna nenarazí na vojáka, tak může zabít i civilistu. jak ukazuje událost v Arielu, kdy Rabbi Ettinger byl civilista. A takový šílenec s nožem má jen omezenou možnost poznat, vraždí li Žida nebo Araba. Tyto zrůdy prostě chtějí vraždit. Zabíjet a šířit chaos. Proto je nutný nemilosrdný postup ze strany všech sil, které má Izrael k dispozici. IDF, Shin Bet nebo Border Patrol.

V této souvislosti se nemohu nezmínit o Gaze, i když tohoto případu se přímo netýká. Jde mi o to, že jedna paličatá diskutérka vytrvala šíří lži o izraelském barbarství. Jaká je ale pravda? Proč například vypukla válka v roce 2014, ve které díky Hamasu zahynulo 2000 lidí? Kromě toho několik desítek obyvatel Gazy bylo popraveno Hamasem za odpor k válce.

Která země si může dovolit tolerovat nekonečné ostřelování svého území raketami nepřítele? Která země bude mlčky přihlížet vraždění svého obyvatelstva? Konkrétně v roce 2014 se jednalo o únos a vraždu tři dospívajících dětí :

Eyala Yifracha, Gilada Shaara a Naftali Fraenkela. To spolu s nekončícím ostřelováním izraelského území nakonec vedlo k válečnému konfliktu ale to co vám odpůrci Izraele už neřeknou je, že každý nálet, každý střed předcházel kontakt a snaha varovat civilní obyvatelstvo Gazy. Byly vysílány sms zprávy a telefonáty, před každým ostrým náletem docházelo k takzvanému "poklepu" kdy se vyslaly neškodné střely, tak aby civilisté měli prostor utéci do krytu. A není vůbec žádným tajemstvím, že zatímco vojska IDF a IAF měla a mají snahu chránit životy civilistů, žen a dětí, tak je to Hamas a islámský Jihad, kteří berou civilisty jako rukojmí. Je mnohokráte prokázaným faktem, že rakety, které dodnes létají z Gazy na izraelské území, jsou vypalovány ze školek, v minulosti dokonce ze zařízení pod správou OSN.

Taková je pravá tvář Hamasu, taková je pravá tvář Mahmouta Abbase, presidenta palestinské samosprávy, který pokrytecky mlčí a chrání vrahy izraelského ale i arabského obyvatelstva. Taková je realita života v Izraeli. V zemi kterou teroristé nemohou vystát nikoliv kvůli územním požadavkům. Ale kvůli mezinárodně šířené nenávisti ke všemu židovskému. Tisíciletá nenávist. Zvláštní, nenávist, která čím je silnější, tím silnější jsou Židé, tím silnější je i stát Izrael. Jak se v Izraeli říká:

AM YISRAEL CHAI - Lid Izraele žije.

Žije a přežije ale nepřijde to samo od sebe jako dar z nebes. Proto aby Židé žili a přežili, musí se bránit. A je dobře že mají IDF - armádu, která svou zemi a její obyvatelstvo chrání a uchrání.

Novinka z Gazy:

Obyvatelé Gazy už několik dní protestují proti vládě Hamasu v ulicích a proti rostoucím cenám a nákladům na život. Hamas reaguje násilím a bitím protestujících. Řada protestujících zmizela beze stopy.

Autor: Martin Braun | čtvrtek 21.3.2019 2:42 | karma článku: 27.01 | přečteno: 602x

Další články blogera

Martin Braun

Doplněk k blogu pana Bárty o panu Nosovi / upraveno/

Pepu Nose jsem měl kdysi hodně rád. A jeho staré písničky poslouchám dodnes, i když, a to se přiznávám, dělá se mi zle z jeho názorů a vyjádření. Ovšem každý máme něco a soudit automaticky se často nevyplácí.

17.6.2019 v 16:41 | Karma článku: 22.59 | Přečteno: 991 | Diskuse

Martin Braun

Věříte Babišoví? Umíte jasně vysvětlit proč

A prosím, to vysvětlení není fráze, že díky Babišovi mají důchodci větší důchody, jako jsem se dočetl v jednom facebookovém profilu. Já bych rád slyšel / četl, konkrétní důvod, proč si myslíte, že je Andrej Babiš dobrým premiérem.

10.6.2019 v 5:45 | Karma článku: 39.84 | Přečteno: 3435 | Diskuse

Martin Braun

Příjemný sobotní večer s Českou televizí.

Konkrétně s ČT 1, na kterou jsme si všichni zvykli spíše nadávat a kritizovat jí. O to více potěší, když divákům přinese opravdu příjemné chvíle, při sledování zábavného pořadu

9.6.2019 v 3:40 | Karma článku: 24.86 | Přečteno: 1666 | Diskuse

Martin Braun

Miloš i Andrej jsou sice jako ta osina v... ale v metalu je vše ještě v pořádku

A to je přece to nejdůležitější. Tak ti dva ať si klidně křepčí u častušek, Michala Davida, nebo jiného Michaela, jak je jím libo.

8.6.2019 v 4:37 | Karma článku: 18.68 | Přečteno: 905 | Diskuse

Další články z rubriky Politika

Lubomír Stejskal

Vzpomínka na prezidenta

Zemřel náhle během soudního přelíčení, které bylo v posledních letech jeho údělem. Den poté byl tichosti v Káhiře pohřben. Takový byl závěr života Muhammada Mursího, jednoho z nemnoha egyptských prezidentů.

18.6.2019 v 21:00 | Karma článku: 7.09 | Přečteno: 211 | Diskuse

Ladislav Vorel

O diskuzi na můj článek /Sobotka, Babiš/ který jsem nenapsal, aneb hrbatá koza

Zní to divně, ale je to tak. Po vyjití mého článku - Kdo krade víc, Sobotka nebo Babiš - jsem se nestačil divit. Ctenáři reagovali na něco, co v článku vůbec nebylo.

18.6.2019 v 20:38 | Karma článku: 9.65 | Přečteno: 225 | Diskuse

Libor Čermák

Brusel ani západní Evropa už nejsou pro nás vzorem demokracie!

Jak jsem se dočetl na Foru24, tak přímo v Bruselu se prý má proti nám dnes konat jakási demonstrace. Hm, zajímavé. Jenže Brusel ani západní Evropa už v současné době nejsou pro nás Čechy žádným vzorem svobody a demokracie.

18.6.2019 v 13:37 | Karma článku: 37.12 | Přečteno: 1107 |

Jan Bartoň

Antibabišovská koalice zve ČSSD do svých řad

Opoziční strany vyvolají hlasování o nedůvěře vládě Andreje Babiše po shromáždění Milionu chvilek na Letné v Praze. Vyzývají ČSSD, aby už konečně dostala rozum a hlasovala proti vládě, v níž sedí.

18.6.2019 v 12:42 | Karma článku: 37.78 | Přečteno: 1225 | Diskuse

Vladimír Kroupa

Hlasovat o nedůvěře vládě ano, ale všechno má svůj čas…

ODS, Piráti, KDU-ČSL, TOP 09 a hnutí STAN hodlají společně ladit noty na hlasování o nedůvěře vládě Andreje Babiše. Šanci na úspěch mají malou a možná si tak dobrovolně podřezávají pod sebou větev, která ještě ani nevyrostla...

18.6.2019 v 10:47 | Karma článku: 24.89 | Přečteno: 668 | Diskuse
Počet článků 316 Celková karma 30.84 Průměrná čtenost 2187

AM YISRAEL CHAI

Non Serviam.

ARALLU Akbar

martinbraun@centrum.cz

Sionista - Islamofob - Antikomunista

https://www.facebook.com/profile.php?id=100009160161310&fref=ts

https://www.youtube.com/watch?v=hKJBmfkmXvU

Za největší urážku považuji, když mě někdo označí za nacistu nebo rasistu. Obě tyto ideologie, společně s komunismem jsou mi naprosto odporné. Jsem přítelem Izraele a jeho politiky. Jsem příznivcem židovského odboje, který přispěl k vzniku státu Izrael. Ctím památku osvobozeneckých hnutí Haganah, Irgun a Lehi, které se zbraní v ruce bojovaly za svobodu, nezávislost a za vznik židovského státu na historických židovských územích.

Seznam rubrik

Oblíbené blogy

více

Najdete na iDNES.cz