Pokus o vraždu to byl, a ne že ne.

19. 04. 2019 1:19:56
Ten čas hrozně letí. Už je to deset let, co se stala jedna z nejhrůzostrašnějších věcí, jaké se mohou vůbec přihodit. Čtyři živočichové, se pomocí zápalných lahví pokusili zavraždit nic netušící obyvatelé jednoho domku

Včetně malého dítěte. Píšu živočichové, protože jak jinak nazvat někoho, kdo se neštítí takto nelidského činu, pokusu o vraždu takovým brutálním způsobem. A navíc bez jediného relevantního důvodu? Protože fakt, že ten dům obývala romská rodina, to není ani ten nejmenší důvod.

Asi nikoho nepřekvapí, že provedu srovnání, protože ono se samo nabízí. Důvodem pro tento zločin byla nenávist. Stejná patologická, perverzní nenávist, jako každodenně zažívají Židé v mnoha zemích světa a stejná nenávist, s jakou jsou konfrontování i ve vlastní zemi, v Izraeli, kde teroristé pod záminkou jakéhosi imaginárního boje za svobodu vraždí nevinné děti. Podobně nevinné, jako Natálka, dvouleté mrně z Vítkova, která nikomu neublížila, nikoho neokradla, nikoho nepodvedla. Její jediným proviněním bylo, že se narodila jako Romka a to v očích a prázdných kebulích různých kriminálníků je dostatečný důvod k likvidaci. Podobně jako v případě Hallel Yaffa Ariel, 13. leté dívenky, kterou o něco málo starší terorista podřízl v noci, během spánku. Důvod opět stejný. Nenávist. Zbytečná, nepodložená, hloupá.

Natálka naštěstí přežila. Vzpomínám si, jak jsem tehdy, před léty sledoval nervozně zprávy o jejím zdravotním stavu. A s jakou úlevou jsem přijímal, nejen já, ale celá má rodina a mí známí a přátelé, všechny informace, které říkaly že se uzdravuje. Přežila, přesto se dodnes potýká s problémy. A to nejen fyzickými ale i na duši, protože vysvětlete dívce, které je dnes 12, proč jí chtěl někdo upálit. To nevysvětlíte. Kde se v nás lidech, ve 21. století bere tolik nenávisti? Je zarážející, že diskuse pod články zmiňující tento zločin jsou také plné nenávisti. Nevěříte?

Už se nějak objasnilo jak to bylo s tím co kolovalo po netu, že z domu se nejdřív nosili televize aj. a potom až dítě?

O střechu nad hlavou nemohli přijít, střecha jim nepatřila, stejně jako dům, do něchož vnikli a neoprávněně v něm přebývali!!

Schválně jsem neuvedl jména autorů těchto dvou komentářů. Ale bojím se, že nejsou osamocení. Že je stále hodně těch, kteří žijí v bludu že co Rom to zloděj, že co cizinec, to nelegál, že co Arab to vrah a muslim a že co muslim to terorista. A že co Žid, to bankéř a ten kdo se snaží vládnout světu.

Mimochodem: Víte o tom, že muslimové a Arabové, si žiji v Izraeli několikanásobně ekonomicky i společensky lépe, nežli v arabských zemích? Že mají plné právo praktikovat svou víru jak chtějí, kdy chtějí a kde chtějí? Že slouží v armádě, u policie že slouží v nemocnicích a požívají velkého společenského respektu za svou práci?

V Česku teď slavíte svátky, možná by stálo za to si připomenout, koho oslavujete a jaké bylo, podle legendy, jeho poslání. Nemyslím si, že by měl v programovém prohlášení, které dostal od otce aby je šířil na této planetě , obsaženu jakoukoliv nenávist k Romům nebo komukoliv jinému.

Natálce přeji, aby se dočkala dne, kdy jí přestanou trápit noční můry a kdy pozná více lidí nežli živočichů.

No a pokud jsem se zmínil o podobenství s Izraelem, který mimochodem taky bude slavit, ovšem něco jiného a trochu déle, tak musím jako ilustraci, pro ty co jím to stále nedochází vložit obrázek, k jehož publikaci mám svolení.

Jen aby nedošlo k omylu, to zelené nejsou Židé ale arabské země, které naříkají, jak moc se cítí ohrožení Izraelem, který je na mapě pro zřetelnost označen v červeném čtverečku.

Autor: Martin Braun | pátek 19.4.2019 1:19 | karma článku: 35.36 | přečteno: 6001x

Další články blogera

Martin Braun

Nechte už toho Karla Gotta na pokoji

Od chvíle kdy oznámil veřejnosti, že trpí leukémií, není den kdy bych si na nějakém zpravodajském serveru nepřečetl "novinky" o tom jak nemoc probíhá a co se děje.

17.9.2019 v 16:08 | Karma článku: 41.18 | Přečteno: 4211 | Diskuse

Martin Braun

Odpouštění je nebezpečné

Přiznávám bez mučení, že jsem se dnes nechal inspirovat jiným blogem, kde se píše o odpuštění, o zapomenutí, o pokračování v cestě kupředu.

16.9.2019 v 5:12 | Karma článku: 24.84 | Přečteno: 777 | Diskuse

Martin Braun

Havlovo humanitární bombardování - nebo čí vlastně?

A bylo vůbec vysloveno? Tisíckrát vyvrácená, přesto opakovaná po tisící prvé lež, původně vzniklá na základě nepřesného překladu, rozšířená z hluboké nenávisti. Báchorka o Havlově prohlášení o humanitárním bombardování Srbska.

13.9.2019 v 6:00 | Karma článku: 41.76 | Přečteno: 8740 | Diskuse

Martin Braun

Izrael - pro polo vzdělance polopouštní krajina, pro ostatní skoro ráj na zemi

Nyní, týden před volbami se tak jaksi samozřejmě očekává, že veškeré informace, které z Izraele přicházejí, se budou týkat toho, jaká bude příští vláda, jestli to ustojí Bibi či jestli dojde k výměně premiéra.

12.9.2019 v 3:46 | Karma článku: 20.65 | Přečteno: 628 | Diskuse

Další články z rubriky Politika

Miroslav Gruner

Záměr zrušit EET je v současnosti překážkou porážky A. Babiše ve volbách

Zavedení a trvání na EET je prostě konkurenční výhodou firmy ANO oproti značkám jako jsou ODS a TOP. I když je EET pro živnostníky otravná a zatěžující, i tak ji volič v pracovním poměru bere jako spravedlivý nástroj výběru daní..

19.9.2019 v 3:35 | Karma článku: 0.00 | Přečteno: 80 | Diskuse

Lubomír Stejskal

Prezidentovi není co závidět

V době, kdy jsem usedl k psaní tohoto článku – středa 18/9 večer – byly známé neoficiální, byť ne úplné (95%) výsledky druhých předčasných voleb do izraelského Knesetu 2019. Psát cokoli dříve nemělo smysl.

18.9.2019 v 21:59 | Karma článku: 7.82 | Přečteno: 159 | Diskuse

Jan Ziegler

Okamurovci prosazují zhroucení státních financí

Je to jen z dalších nesmyslných populistických návrhů Strany přímé demokracie, pro které je absolutně nevolitelná. Nápad na zavedení minimálního důchodu je mimo realitu z mnoha důvodů.

18.9.2019 v 18:33 | Karma článku: 20.65 | Přečteno: 624 | Diskuse

Josef Nožička

Radar v Brdech nestojí, přesto nás žádné ruské, korejské ani íránské rakety neohrozily

Bylo zastavení výstavby amerického radaru v Brdech před 10 lety chybou, nebo naopak šlo ze strany bývalého amerického prezidenta Obamy o racionální rozhodnutí?

18.9.2019 v 18:15 | Karma článku: 29.70 | Přečteno: 669 | Diskuse

Libor Čermák

Já, a to je moje zvláštnost, si svůj názor vždycky určuju sám!

Kritika se v posledních dnech přímo vyřádila na novém poliiticko - indoktrinačním pořadu ČT "To se ví", který se má zabývat údajně falešnými a konspiračními teoriemi. Ale je v poslední době skutečně fake news vše, co se tak tváří?

18.9.2019 v 13:24 | Karma článku: 34.51 | Přečteno: 830 |
Počet článků 342 Celková karma 30.78 Průměrná čtenost 2221

http://www.zemancountdown.cz/

AM YISRAEL CHAI

Non Serviam.

ARALLU Akbar

martinbraun@centrum.cz

Sionista - Islamofob - Antikomunista

https://www.facebook.com/profile.php?id=100009160161310&fref=ts

Facebook je jediná komunikační možnost se mnou, kromě diskuse pod blogy. Na emaily nereaguji

Za největší urážku považuji, když mě někdo označí za nacistu nebo rasistu. Obě tyto ideologie, společně s komunismem jsou mi naprosto odporné. Jsem přítelem Izraele a jeho politiky. Jsem příznivcem židovského odboje, který přispěl k vzniku státu Izrael. Mým vzorem je Avraham Stern, brutálně zavražděný Brity. Ctím památku osvobozeneckých hnutí Haganah, Irgun a Lehi, které se zbraní v ruce bojovaly za svobodu, nezávislost a za vznik židovského státu na historických židovských územích.

Seznam rubrik

Oblíbené blogy

více

Najdete na iDNES.cz