Pokus o vraždu to byl, a ne že ne.

19. 04. 2019 1:19:56
Ten čas hrozně letí. Už je to deset let, co se stala jedna z nejhrůzostrašnějších věcí, jaké se mohou vůbec přihodit. Čtyři živočichové, se pomocí zápalných lahví pokusili zavraždit nic netušící obyvatelé jednoho domku

Včetně malého dítěte. Píšu živočichové, protože jak jinak nazvat někoho, kdo se neštítí takto nelidského činu, pokusu o vraždu takovým brutálním způsobem. A navíc bez jediného relevantního důvodu? Protože fakt, že ten dům obývala romská rodina, to není ani ten nejmenší důvod.

Asi nikoho nepřekvapí, že provedu srovnání, protože ono se samo nabízí. Důvodem pro tento zločin byla nenávist. Stejná patologická, perverzní nenávist, jako každodenně zažívají Židé v mnoha zemích světa a stejná nenávist, s jakou jsou konfrontování i ve vlastní zemi, v Izraeli, kde teroristé pod záminkou jakéhosi imaginárního boje za svobodu vraždí nevinné děti. Podobně nevinné, jako Natálka, dvouleté mrně z Vítkova, která nikomu neublížila, nikoho neokradla, nikoho nepodvedla. Její jediným proviněním bylo, že se narodila jako Romka a to v očích a prázdných kebulích různých kriminálníků je dostatečný důvod k likvidaci. Podobně jako v případě Hallel Yaffa Ariel, 13. leté dívenky, kterou o něco málo starší terorista podřízl v noci, během spánku. Důvod opět stejný. Nenávist. Zbytečná, nepodložená, hloupá.

Natálka naštěstí přežila. Vzpomínám si, jak jsem tehdy, před léty sledoval nervozně zprávy o jejím zdravotním stavu. A s jakou úlevou jsem přijímal, nejen já, ale celá má rodina a mí známí a přátelé, všechny informace, které říkaly že se uzdravuje. Přežila, přesto se dodnes potýká s problémy. A to nejen fyzickými ale i na duši, protože vysvětlete dívce, které je dnes 12, proč jí chtěl někdo upálit. To nevysvětlíte. Kde se v nás lidech, ve 21. století bere tolik nenávisti? Je zarážející, že diskuse pod články zmiňující tento zločin jsou také plné nenávisti. Nevěříte?

Už se nějak objasnilo jak to bylo s tím co kolovalo po netu, že z domu se nejdřív nosili televize aj. a potom až dítě?

O střechu nad hlavou nemohli přijít, střecha jim nepatřila, stejně jako dům, do něchož vnikli a neoprávněně v něm přebývali!!

Schválně jsem neuvedl jména autorů těchto dvou komentářů. Ale bojím se, že nejsou osamocení. Že je stále hodně těch, kteří žijí v bludu že co Rom to zloděj, že co cizinec, to nelegál, že co Arab to vrah a muslim a že co muslim to terorista. A že co Žid, to bankéř a ten kdo se snaží vládnout světu.

Mimochodem: Víte o tom, že muslimové a Arabové, si žiji v Izraeli několikanásobně ekonomicky i společensky lépe, nežli v arabských zemích? Že mají plné právo praktikovat svou víru jak chtějí, kdy chtějí a kde chtějí? Že slouží v armádě, u policie že slouží v nemocnicích a požívají velkého společenského respektu za svou práci?

V Česku teď slavíte svátky, možná by stálo za to si připomenout, koho oslavujete a jaké bylo, podle legendy, jeho poslání. Nemyslím si, že by měl v programovém prohlášení, které dostal od otce aby je šířil na této planetě , obsaženu jakoukoliv nenávist k Romům nebo komukoliv jinému.

Natálce přeji, aby se dočkala dne, kdy jí přestanou trápit noční můry a kdy pozná více lidí nežli živočichů.

No a pokud jsem se zmínil o podobenství s Izraelem, který mimochodem taky bude slavit, ovšem něco jiného a trochu déle, tak musím jako ilustraci, pro ty co jím to stále nedochází vložit obrázek, k jehož publikaci mám svolení.

Jen aby nedošlo k omylu, to zelené nejsou Židé ale arabské země, které naříkají, jak moc se cítí ohrožení Izraelem, který je na mapě pro zřetelnost označen v červeném čtverečku.

Autor: Martin Braun | pátek 19.4.2019 1:19 | karma článku: 35.36 | přečteno: 6005x

Další články blogera

Martin Braun

Izrael pod palbou - rakety opět dopadají na jeho území ( aktualizace)

Po měsících relativního klidu, od dnešního rána teroristická organizace Hamas začala z pásma Gazy znovu ostřelovat izraelské území a do této chvíle zde dopadlo téměř a možná už více než 200 raket.

12.11.2019 v 14:11 | Karma článku: 26.40 | Přečteno: 477 | Diskuse

Martin Braun

V sobotu se bude demonstrovat a někdo už teď propadá panice

O spolku milion chvilek pro demokracii mám trochu nejednoznačné mínění. Nevím proč, ale přestože jejích myšlenka je správná, ty akce mi chvílemi připadají trochu nešťastné a přehnaně patetické.

12.11.2019 v 4:01 | Karma článku: 19.83 | Přečteno: 1266 | Diskuse

Martin Braun

Zajímají vás výsledky volebních průzkumů?

Není snad týdne, kdy by se z televizní obrazovky, z radia a nejčastěji kdy by se na stránkách nějakého deníku neobjevily průzkumy volebních výsledků, jako že co by kdyby teď

11.11.2019 v 5:12 | Karma článku: 29.02 | Přečteno: 3349 | Diskuse

Martin Braun

Komunisté zase vystrkují drápky /trochu doplněno/

A tentokráte to nejsou drápky ale přímo drápy, když požadují, aby novináři ČT a Českého rozhlasu povinně zveřejňovali svá majetková přiznání.

7.11.2019 v 15:52 | Karma článku: 20.52 | Přečteno: 509 | Diskuse

Další články z rubriky Politika

Bohumír Šimek

Konec vlády jedné strany!

provolávali jsme na náměstích. Dnes třicet let po Listopadu nám vláda jedné strany nevadí. Ani totalita! Minulá komunistická, ani potenciálně jiná! Jak je to možné?

12.11.2019 v 23:14 | Karma článku: 5.70 | Přečteno: 127 | Diskuse

Martin Braun

Izrael pod palbou - rakety opět dopadají na jeho území ( aktualizace)

Po měsících relativního klidu, od dnešního rána teroristická organizace Hamas začala z pásma Gazy znovu ostřelovat izraelské území a do této chvíle zde dopadlo téměř a možná už více než 200 raket.

12.11.2019 v 14:11 | Karma článku: 26.40 | Přečteno: 477 | Diskuse

Robert Brinda

Uže puskali Gavla?

Protože jsem byl za socialismu tak trochu "politisch verdächtig" vyslooužil jsem si svou první zahraniční dovolenou až v roce 1988.

12.11.2019 v 13:37 | Karma článku: 8.86 | Přečteno: 286 | Diskuse

Libor Čermák

Oslavme výročí sametové revoluce důstojně, a nikoliv v nenávisti

S blížícím se výročím listopadových událostí z roku 1989 se domnívám,že bychom ho neměli slavit v nenávisti k demokraticky zvoleným představitelům naší země, ale důstojně tak, abychom si připomněli hlavně konec názorové nesvobody.

12.11.2019 v 13:00 | Karma článku: 26.91 | Přečteno: 340 |

Ivan Picek

Koho by dnes volil Václav Havel?

Již za pár dnů si připomeneme 30. výročí pádu komunismu a všude se bude hovořit o Václavu Havlovi. Mnoho lidí si bude osobnost Václava Havla přisvojovat a bude se odvolávat na jeho odkaz. Jaký vlastně je odkaz Václava Havla?

12.11.2019 v 10:45 | Karma článku: 16.16 | Přečteno: 564 | Diskuse
Počet článků 357 Celková karma 30.67 Průměrná čtenost 2278

http://www.zemancountdown.cz/

AM YISRAEL CHAI

Non Serviam.

ARALLU Akbar

martinbraun@centrum.cz

Sionista - Islamofob - Antikomunista

https://www.facebook.com/profile.php?id=100009160161310&fref=ts

Facebook je jediná komunikační možnost se mnou, kromě diskuse pod blogy. Na emaily nereaguji

Za největší urážku považuji, když mě někdo označí za nacistu nebo rasistu. Obě tyto ideologie, společně s komunismem jsou mi naprosto odporné. Jsem přítelem Izraele a jeho politiky. Jsem příznivcem židovského odboje, který přispěl k vzniku státu Izrael. Mým vzorem je Avraham Stern, brutálně zavražděný Brity. Ctím památku osvobozeneckých hnutí Haganah, Irgun a Lehi, které se zbraní v ruce bojovaly za svobodu, nezávislost a za vznik židovského státu na historických židovských územích.

 

Seznam rubrik

Oblíbené blogy

více

Najdete na iDNES.cz