Pokus o vraždu to byl, a ne že ne.

19. 04. 2019 1:19:56
Ten čas hrozně letí. Už je to deset let, co se stala jedna z nejhrůzostrašnějších věcí, jaké se mohou vůbec přihodit. Čtyři živočichové, se pomocí zápalných lahví pokusili zavraždit nic netušící obyvatelé jednoho domku

Včetně malého dítěte. Píšu živočichové, protože jak jinak nazvat někoho, kdo se neštítí takto nelidského činu, pokusu o vraždu takovým brutálním způsobem. A navíc bez jediného relevantního důvodu? Protože fakt, že ten dům obývala romská rodina, to není ani ten nejmenší důvod.

Asi nikoho nepřekvapí, že provedu srovnání, protože ono se samo nabízí. Důvodem pro tento zločin byla nenávist. Stejná patologická, perverzní nenávist, jako každodenně zažívají Židé v mnoha zemích světa a stejná nenávist, s jakou jsou konfrontování i ve vlastní zemi, v Izraeli, kde teroristé pod záminkou jakéhosi imaginárního boje za svobodu vraždí nevinné děti. Podobně nevinné, jako Natálka, dvouleté mrně z Vítkova, která nikomu neublížila, nikoho neokradla, nikoho nepodvedla. Její jediným proviněním bylo, že se narodila jako Romka a to v očích a prázdných kebulích různých kriminálníků je dostatečný důvod k likvidaci. Podobně jako v případě Hallel Yaffa Ariel, 13. leté dívenky, kterou o něco málo starší terorista podřízl v noci, během spánku. Důvod opět stejný. Nenávist. Zbytečná, nepodložená, hloupá.

Natálka naštěstí přežila. Vzpomínám si, jak jsem tehdy, před léty sledoval nervozně zprávy o jejím zdravotním stavu. A s jakou úlevou jsem přijímal, nejen já, ale celá má rodina a mí známí a přátelé, všechny informace, které říkaly že se uzdravuje. Přežila, přesto se dodnes potýká s problémy. A to nejen fyzickými ale i na duši, protože vysvětlete dívce, které je dnes 12, proč jí chtěl někdo upálit. To nevysvětlíte. Kde se v nás lidech, ve 21. století bere tolik nenávisti? Je zarážející, že diskuse pod články zmiňující tento zločin jsou také plné nenávisti. Nevěříte?

Už se nějak objasnilo jak to bylo s tím co kolovalo po netu, že z domu se nejdřív nosili televize aj. a potom až dítě?

O střechu nad hlavou nemohli přijít, střecha jim nepatřila, stejně jako dům, do něchož vnikli a neoprávněně v něm přebývali!!

Schválně jsem neuvedl jména autorů těchto dvou komentářů. Ale bojím se, že nejsou osamocení. Že je stále hodně těch, kteří žijí v bludu že co Rom to zloděj, že co cizinec, to nelegál, že co Arab to vrah a muslim a že co muslim to terorista. A že co Žid, to bankéř a ten kdo se snaží vládnout světu.

Mimochodem: Víte o tom, že muslimové a Arabové, si žiji v Izraeli několikanásobně ekonomicky i společensky lépe, nežli v arabských zemích? Že mají plné právo praktikovat svou víru jak chtějí, kdy chtějí a kde chtějí? Že slouží v armádě, u policie že slouží v nemocnicích a požívají velkého společenského respektu za svou práci?

V Česku teď slavíte svátky, možná by stálo za to si připomenout, koho oslavujete a jaké bylo, podle legendy, jeho poslání. Nemyslím si, že by měl v programovém prohlášení, které dostal od otce aby je šířil na této planetě , obsaženu jakoukoliv nenávist k Romům nebo komukoliv jinému.

Natálce přeji, aby se dočkala dne, kdy jí přestanou trápit noční můry a kdy pozná více lidí nežli živočichů.

No a pokud jsem se zmínil o podobenství s Izraelem, který mimochodem taky bude slavit, ovšem něco jiného a trochu déle, tak musím jako ilustraci, pro ty co jím to stále nedochází vložit obrázek, k jehož publikaci mám svolení.

Jen aby nedošlo k omylu, to zelené nejsou Židé ale arabské země, které naříkají, jak moc se cítí ohrožení Izraelem, který je na mapě pro zřetelnost označen v červeném čtverečku.

Autor: Martin Braun | pátek 19.4.2019 1:19 | karma článku: 35.36 | přečteno: 5990x

Další články blogera

Martin Braun

Doplněk k blogu pana Bárty o panu Nosovi / upraveno/

Pepu Nose jsem měl kdysi hodně rád. A jeho staré písničky poslouchám dodnes, i když, a to se přiznávám, dělá se mi zle z jeho názorů a vyjádření. Ovšem každý máme něco a soudit automaticky se často nevyplácí.

17.6.2019 v 16:41 | Karma článku: 22.60 | Přečteno: 991 | Diskuse

Martin Braun

Věříte Babišoví? Umíte jasně vysvětlit proč

A prosím, to vysvětlení není fráze, že díky Babišovi mají důchodci větší důchody, jako jsem se dočetl v jednom facebookovém profilu. Já bych rád slyšel / četl, konkrétní důvod, proč si myslíte, že je Andrej Babiš dobrým premiérem.

10.6.2019 v 5:45 | Karma článku: 39.84 | Přečteno: 3435 | Diskuse

Martin Braun

Příjemný sobotní večer s Českou televizí.

Konkrétně s ČT 1, na kterou jsme si všichni zvykli spíše nadávat a kritizovat jí. O to více potěší, když divákům přinese opravdu příjemné chvíle, při sledování zábavného pořadu

9.6.2019 v 3:40 | Karma článku: 24.86 | Přečteno: 1666 | Diskuse

Martin Braun

Miloš i Andrej jsou sice jako ta osina v... ale v metalu je vše ještě v pořádku

A to je přece to nejdůležitější. Tak ti dva ať si klidně křepčí u častušek, Michala Davida, nebo jiného Michaela, jak je jím libo.

8.6.2019 v 4:37 | Karma článku: 18.68 | Přečteno: 905 | Diskuse

Další články z rubriky Politika

Lubomír Stejskal

Vzpomínka na prezidenta

Zemřel náhle během soudního přelíčení, které bylo v posledních letech jeho údělem. Den poté byl tichosti v Káhiře pohřben. Takový byl závěr života Muhammada Mursího, jednoho z nemnoha egyptských prezidentů.

18.6.2019 v 21:00 | Karma článku: 7.09 | Přečteno: 214 | Diskuse

Ladislav Vorel

O diskuzi na můj článek /Sobotka, Babiš/ který jsem nenapsal, aneb hrbatá koza

Zní to divně, ale je to tak. Po vyjití mého článku - Kdo krade víc, Sobotka nebo Babiš - jsem se nestačil divit. Ctenáři reagovali na něco, co v článku vůbec nebylo.

18.6.2019 v 20:38 | Karma článku: 9.65 | Přečteno: 226 | Diskuse

Libor Čermák

Brusel ani západní Evropa už nejsou pro nás vzorem demokracie!

Jak jsem se dočetl na Foru24, tak přímo v Bruselu se prý má proti nám dnes konat jakási demonstrace. Hm, zajímavé. Jenže Brusel ani západní Evropa už v současné době nejsou pro nás Čechy žádným vzorem svobody a demokracie.

18.6.2019 v 13:37 | Karma článku: 37.12 | Přečteno: 1112 |

Jan Bartoň

Antibabišovská koalice zve ČSSD do svých řad

Opoziční strany vyvolají hlasování o nedůvěře vládě Andreje Babiše po shromáždění Milionu chvilek na Letné v Praze. Vyzývají ČSSD, aby už konečně dostala rozum a hlasovala proti vládě, v níž sedí.

18.6.2019 v 12:42 | Karma článku: 37.81 | Přečteno: 1225 | Diskuse

Vladimír Kroupa

Hlasovat o nedůvěře vládě ano, ale všechno má svůj čas…

ODS, Piráti, KDU-ČSL, TOP 09 a hnutí STAN hodlají společně ladit noty na hlasování o nedůvěře vládě Andreje Babiše. Šanci na úspěch mají malou a možná si tak dobrovolně podřezávají pod sebou větev, která ještě ani nevyrostla...

18.6.2019 v 10:47 | Karma článku: 24.89 | Přečteno: 669 | Diskuse
Počet článků 316 Celková karma 30.84 Průměrná čtenost 2187

AM YISRAEL CHAI

Non Serviam.

ARALLU Akbar

martinbraun@centrum.cz

Sionista - Islamofob - Antikomunista

https://www.facebook.com/profile.php?id=100009160161310&fref=ts

https://www.youtube.com/watch?v=hKJBmfkmXvU

Za největší urážku považuji, když mě někdo označí za nacistu nebo rasistu. Obě tyto ideologie, společně s komunismem jsou mi naprosto odporné. Jsem přítelem Izraele a jeho politiky. Jsem příznivcem židovského odboje, který přispěl k vzniku státu Izrael. Ctím památku osvobozeneckých hnutí Haganah, Irgun a Lehi, které se zbraní v ruce bojovaly za svobodu, nezávislost a za vznik židovského státu na historických židovských územích.

Seznam rubrik

Oblíbené blogy

více

Najdete na iDNES.cz