Pátek 29. května 2020, svátek má Maxmilián, Maxim
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Pátek 29. května 2020 Maxmilián, Maxim

Pozor, převratný objev. Dle genderových aktivistů menstruují nejen ženy.

24. 10. 2019 4:29:36
A máme to tady. Géniové v Británii, ale nejen tam šíří světobornou myšlenku, že existují více nežli dvě pohlaví a nyní jakási aktivistka Melly Boom oznámila, že menstruace se netýká jen žen.

Musím poděkovat idnes.cz za to, že tuto převratnou novinku zveřejnila hned na titulní straně jako zprávu dne, protože nebýt toho, žil bych i nadále v bludu, že menstruace se týká jenom a pouze žen.

Ale takto jsem zde byl informován že firma Procter and Gamble s onou aktivistkou pravděpodobně souhlasí a proto z vložek značky Always zmizí symbol Venuše, který symbolizuje právě ženské pohlaví.

Snažím se přijít na to, kam ve své nekonečné tuposti tito aktivisté jsou schopní ještě zajít. Co ještě čeká svět, než se vrátí do správných kolejí, jestli je vůbec ještě návrat možný. To už opravdu všichni přišli k nějaké mentální úhoně?

Opravdu nechápu co se to děje. Na jedné straně postpubertální dívenka křičí a vzteká se směrem k politikům, že jí zničili dětství, ti jí tleskají a přitom si ani neuvědomují, že zničené dětství mají miliony dětí v zemích třetího světa, v Číně a jihovýchodní Asii, kde za nelidských podmínek pracují pro nadnárodní korporace z té či oné země. Ovšem dívka high society rodičů ze Švédska si zoufá, že kvůli uhlíkové stopě měla zničené dětství. To dětství, které prožila v dostatku, obklopena rodičovskou láskou a péčí, na rozdíl například od mnoha dětí v sousedním Norsku, které byly svým rodičům odebrány a předány do náhradní péče ( rozumějte pochopitelně velice výnosně),

Když už jsme v té Skandinávii, tak opět ze Švédska přichází progresivní výmysl na toaletách, kde se ruší pisoáry a zavádějí se unisex WC. Opravdu velice pokrokové, stejně jako, opětovně ve Švédsku, snaha zrušit peníze a zavést bezhotovostní styk.

V Británii nemůžete na dveře svého domu mnohdy vyvěsit Anglickou vlajku, jelikož obsahuje kříž a to by mohlo někoho urážet. Nejsem křesťan ale symboly mně nikdy neurážely. A neumím si představit, proč by někoho, třeba i kvůli náboženství měly.

A pochopitelně nelze zapomenout na knihu a ve skutečnosti různé knihy a snahy pseudo psychologů předškolním dětem vysvětlovat co možná nejexplicitněji otázky sexu a věcí s ním spojených.

No a nyní nadnárodní mezinárodní organizace přichází s tím, že ženy nejsou ženy, menstruace k ním nepatří, prostě na ní nemají copyright, a tak je nutno smáznout další symbol. Symbol ženství. A to máme teprve začátek 21. století.

Co bude následovat?

Raději nechci domyslet.

odkaz 1

odkaz 2

odkaz 3

odkaz 4

Možná brzo zakáži i hrát a zpívat a hudbu jako takovou. Po vzoru Saudské Arábie. Ale zatím tohle ještě funguje, takže mám tu čest vám v hudební sexci nabídnout nejnovější video skupiny Arallu z hlavního města Izraele - Jerusaléma. Je dobře že alespoň v hudbě je, zdá se zatím vše v pořádku.

A když se zamyslíte nad textem této skladby, je v něm dost věcí které souvisí i s tím co jsem dnes napsal:

Autor: Martin Braun | čtvrtek 24.10.2019 4:29 | karma článku: 46.19 | přečteno: 11201x

Další články blogera

Martin Braun

Galerie hnusu / aktualizováno 27.05.2020... 06.20/

Už to trvá nějaký ten pátek, co je společnost rozdělena, ohledně osvobození od německých okupantů. Komunisti označují každého, kdo projeví zdravý rozum fašistou. Ovšem skutečná podpora nacismu a nacistických zločinců asi nevadí.

26.5.2020 v 1:56 | Karma článku: 44.60 | Přečteno: 6850 | Diskuse

Martin Braun

Rozhovor s Milošem Zemanem

Tento blog bude asi pro ty co mně znají překvapením, ale ti co mně znají jako blogera dobře, ti tak moc v šoku asi nebudou a rozhodně mně nebudou podezřívat, že jsem onemocněl jakousi virovou nákazou lásky k presidentovi ČR.

21.5.2020 v 3:46 | Karma článku: 36.31 | Přečteno: 5376 | Diskuse

Martin Braun

Nekonečný příběh jménem osvobození

Je to pořád dokola. SSSR nás osvobodil, versus SSSR zase tak velkou zásluhu na osvobození nemá. Kdo osvobodil Prahu, kdo ne a podobně. Přestože jsem se nechtěl k tomuto tématu nijak vyslovovat. nedá mi to a zde je mých několik vět

9.5.2020 v 1:30 | Karma článku: 40.74 | Přečteno: 4956 | Diskuse

Martin Braun

Ovčáček není Zeman

Každý kdo sledoval včerejší díl pořadu 168 hodin na ČT 1 a nemá v hlavě vymeteno jako princ Jan z pohádky Korunní princ, musel zažít poměrně silný šok.

4.5.2020 v 16:56 | Karma článku: 31.37 | Přečteno: 1830 | Diskuse

Další články z rubriky Politika

Luděk Peleška

EU sedí na konári a je jí dobre! Zatím...

Parafráze z československého povedeného filmu není náhodná. Dnešní doba doba je zlomová a hraje se opravdu o bytí a nebytí Evropské Unie. Snad frau Merkel teď, když odchází, může napravit svůj velký faul. Jinak? Sbohem sladká EU!

28.5.2020 v 20:33 | Karma článku: 18.83 | Přečteno: 266 | Diskuse

Jindra Svojan

Jak je libo. Hitler v lednu a také v prosinci. Heidrich v únoru ...

Nestačily hrnečky, teď už zdaleka ne "naše", ale nevím čí vojsko, vyrukovalo s trhacím kalendářem. Opravdu skvost.

28.5.2020 v 20:07 | Karma článku: 14.33 | Přečteno: 217 | Diskuse

David Wiltsch

Totální dno morálnosti? Jaroslava Pokorná Jermanová!

Zatímco společnost cítí k záchranným složkám státu spíše vděk, Jermanová naopak překypuje pomstychtivostí. Ochranné pomůcky sice obstarat nedokázala, ale teď půjde po krku těm, kteří pro nás na rozdíl od ní, riskovali zdraví.

28.5.2020 v 19:16 | Karma článku: 35.01 | Přečteno: 1069 | Diskuse

Karel Trčálek

Je Miroslav Kalousek ve spolku s Ďáblem, že chce vystoupit z katolické církve?

Křtem se člověk stává členem Kristovy církve, která je v tomto světě ustavená a uspořádaná jako společnost, je uskutečněna katolickou církví, řízenou nástupcem Petrovým a biskupy ve společenství s ním

28.5.2020 v 19:03 | Karma článku: 11.24 | Přečteno: 219 | Diskuse

Andre Martirosyan

Stručný průvodce lhaním českých politiků: čechoangličtina i gestapák v rodině

Někteří čeští politici velmi rádi lžou a předstírají, že jsou odborníky na všechno. Proč naší politické kultuře chybí upřímnost? A proč je pro některé politiky tak složité říkat pravdu?

28.5.2020 v 17:00 | Karma článku: 26.11 | Přečteno: 1006 | Diskuse
Počet článků 395 Celková karma 30.94 Průměrná čtenost 2383

http://www.zemancountdown.cz/

Lépe být mrtvý, než rudý.

AM YISRAEL CHAI

ARALLU Akbar

martinbraun@centrum.cz

Sionista - Islamofob - Antikomunista

 

https://www.facebook.com/profile.php?id=100009160161310&fref=ts

Facebook je jediná komunikační možnost se mnou, kromě diskuse pod blogy. Na emaily nereaguji

Jsem přítelem Izraele a jeho politiky. Jsem příznivcem židovského odboje, který přispěl k vzniku státu Izrael. Mým vzorem je Avraham Stern, brutálně zavražděný Brity. Ctím památku osvobozeneckých hnutí Haganah, Irgun a Lehi, které se zbraní v ruce bojovaly za svobodu, nezávislost a za vznik židovského státu na historických židovských územích.

Všechny současné i budoucí fotografie jsou zveřejněny s laskavým souhlasem Dory Bar Or, 

All current and future photographs are published with kind permission Dory Bar Or, from his Instagram account:

https://www.instagram.com/dory.baror/?fbclid=IwAR2tky_hZDozWOnsrEooHktsnwI59Ed49dn6M4M4ERnxATZOLPph0b-ftPM

 

Seznam rubrik

Oblíbené blogy

více

Vodafone měl masivní výpadek. Hodiny nefungovaly prakticky žádné služby

Lidé po celém Česku zaznamenali ve čtvrtek odpoledne výpadky služeb Vodafonu včetně bývalých služeb UPC, ať už šlo o...

Monika Bagárová porodila. Dcera dostala jméno po mamince Muradova

Zpěvačka a porotkyně SuperStar Monika Bagárová (25) je maminkou. Se šťastnou novinkou se pochlubila fanouškům na...

Milenec? Ano, ale nezapomínejte na důležitá pravidla nevěry

Nejen muži, ale i ženy často utíkají za potěchou mimo domov. Hledají si milence, který jim dá to, co ve vlastní ložnici...

Zrušení daně z nabytí nemovitosti budí rozpaky. Kdo na něm vydělá?

Vláda schválila zrušení čtyřprocentní daně z nabytí nemovitosti výměnou za zrušení odpočtů úroků u úvěrů na bydlení z...

RECENZE: Jsem sexuální pracovnice, hlásá hrdinka filmu Pátrání po Evě

Točí se při sexu s muži, ve vaně se ženami, když bere drogy či pózuje pro vyzývavé fotografie. Fanoušci na sociálních...