Sobota 4. dubna 2020, svátek má Ivana
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Sobota 4. dubna 2020 Ivana

Na okraj tragédie v Německém Hanau

20. 02. 2020 6:45:22
Musím předeslat, že tento článek píši krátce po 23 hodině mého času, tedy krátce po 6 hodině ranní v Česku. To pro případ, že by se objevily ověřené informace o tragedii, která stála život 8 lidí, zavražděných v Hanau.

Po dopsání půjdu spát, takže nemohu provést případné aktualizace, za což se omlouvám, ale ani to není pro mé zamyšlení podstatné.

Co se v Německu stalo asi víte. Kdo ne, může si přečíst zde. Zatím v tuto chvíli není známo, kdo stojí za útoky které usmrtily 8 lidí v nočních klubech. Proč to ale píši.

Protože v diskusích, ať se podívám kde chci, mají čtenáři jasno. Za vše může Merkel, multikultura, Arabové a podobně. A tak mně v této souvislosti napadlo, jak to vlastně, nepřímo, souvisí s včerejším rozhovorem v rozstřelu na idnes.cz. Tam se sešli Fedor Gál s nakladatelem, který vydal knižně antisemitskou a rasistickou knihu jedovatá houba, který vydal program NSDAP, na kteréžto vydání je dle jeho vlastních slov náramně hrdý a který je rovněž vydavatelem knihy projevů Adolfa Hitlera. A tento "člověk" v onom rozstřelu se zoufale pokoušel obhajovat, ale čím více se snažil, tím více vycházelo na povrch, že se jedná o docela obyčejného neonacistu, rasistu a člověka, který je hnán nenávisti ke všemu co nepovažuje za své.

A v čem vidím souvislost? Na otázku Fedora Gála, a moderátora , zda nemá pocit, že tyto knihy mohou iniciovat vznik násilí a podporovat nenávist, odpověděl, že o tom takto nepřemýšlí a jasně dal najevo, že je mu to prakticky jedno, protože prý údajně je na každém, co si s té které knihy vezme. No samozřejmě že mu to jedno není a o tu nenávist mu primárně jde. A i když snahu měl, zakrýt se mu to nepodařilo.

A tak se dostáváme do situace, že kdykoliv se stane cokoliv zlého, okamžitě se vyrojí věrozvěsti pravé čisté Evropy a obhájci čistého bílého - pokud možno křesťanského Evropana, kteří křičí : " Může za to EU, může za to Merkel, může za to multikulti " A vůbec je nezajímá, že vše může být naprosto jinak. A že to je právě to, co se velice hodí jak jedné tak i druhé straně. Totiž vyvolání vzájemné nenávisti, vedoucí ke kolapsu celé civilizace. A ve své podstatě tím nahrávají těm nejtvrdším islámistům, protože rozdělit společnost, to je oč jím běží. Jím nejde o Islám, o Korán o muslimy. Jím jde o dobývání a o moc. A stejně jako kdysi Adolf Hitler měl velmi těsné vztahy s různými Mufti a dalšími předními Islámskými vůdci, tak i dnes, ti kteří bojují za čistou Evropu vlastně jen uvádějí v praxi snahu o její dobytí.

Mezi občany Evropy je zaséván strach a obavy ze sousedů. Neříkám že nejsou částečně oprávněné. Já, jako islamofob, vím o čem píši. Já ale ke svému přesvědčení dospěl pečlivým studiem všeho, co Islám obsahuje. Umím svou obavu z Islámu přesně vyjádřit a umím jí i obhájit. To mi ovšem dává jednu výhodu v tom,. že jakkoliv mám k islámu odpor, totéž rozhodně necítím k muslimům.

To čeho se nacisté a islámisté bojí nejvíce je situace, kdy by mohlo dojít k jakémusi porozumění mezi muslimy a nemuslimy, či dokonce Židy. To by obě nenávistné entity přišly o svou půdu. Proto mohou vznikat komentáře typu :

Frankfurt nad Mohamedem.

Co taky čekat.

nebo také :

ano možná to byl někdo z pravice, ale stalo by se to, kdyby tam neměli problémové migranty????? NESTALO!

To čeho jsme dnes v Evropě, v roce 2020 svědky mi hodně připomíná události po roce 1933, kdy se v Německu dostal k moci onen nechvalně známý šílenec Hitler. Opět se hledají viníci, opět je tu někdo, kdo za něco může a jak je to vše nebezpečné, o tom jasně svědčí fakt, že zatímco před nemnoha léty byli Židé celkem v bezpečí a cílem útoků byli především muslimové, dnes se zvyšuje počet napadení i v případě židovské komunity. Francie, Německo, Británie, Holandsko, Belgie, tam všude se Židé setkávají s čím dále otevřenější nenávistí. Ovšem neumím si představit, že by v těchto zemích mohla legálně vyjít a být oficiálně prodávaná kniha jakou je jedovatá houba, program NSDAP, že by velké a respektované nakladatelství dalo do prodeje sošky nacistických vůdců. To se bohužel děje v České republice.

Kam tedy Evropa směřuje? Máme tu boj proti muslimům, proti Židům, proti Romům, kdo bude další?

Začal jsem dnes střelbou v Hanau. V této chvíli prý už je 11 mrtvých. O pachatelích stále žádné ověřené informace. kromě věty v the Guardian že :

There is no indication of motive for the attacks although the German tabloid Bild says some of the victims have a Kurdish background.

Autor: Martin Braun | čtvrtek 20.2.2020 6:45 | karma článku: 21.42 | přečteno: 1711x

Další články blogera

Martin Braun

Vážení vládní odborníci - jděte už k šípku s těmi novotvary

Určitě jste se s tím většina z vás setkala. V souvislosti s novým coronavirem se politická i vědecká reprezentace země předhání, kdo vymyslí hloupější nové výrazivo.

3.4.2020 v 6:01 | Karma článku: 19.10 | Přečteno: 913 | Diskuse

Martin Braun

Jen si tak trochu kopnout

Do koho? Samozřejmě co ČT, protože to je snadný cíl a ani v tak krizových časech, jaké prožívá svět a Česká republika nyní, hledají kritici záminku k útoku. Někdy až přehnanou.

19.3.2020 v 5:38 | Karma článku: 40.48 | Přečteno: 7207 | Diskuse

Martin Braun

Hyenismus největšího zrna

...aneb i na neštěstí a nemoci se musí vydělávat velké peníze. Za vše se přece musí zaplatit a tak i informace nemohou být zdarma

17.3.2020 v 16:03 | Karma článku: 29.26 | Přečteno: 1664 | Diskuse

Martin Braun

Nářek Martina Fendrycha nad umírajícími západními hodnotami

Nikdy jsem mu moc nerozuměl. Martinu Fendrychovi. Působil na mně tak nějak rozevlátě, ve svých názorech. Když jsem ale četl jeho dnešní zamýšlení nad uprchlickou krizí na Turecko - Řecké hranici, byl jsem silně znechucen.

9.3.2020 v 18:49 | Karma článku: 46.93 | Přečteno: 10437 | Diskuse

Další články z rubriky Politika

Michael Pálka

"Buď chytré, blbéch je dost"...

je rčení docela známé, kterým prý poučoval otec, patrně Moravák, svého synka. Ale vžilo se to vůkol, i v zemích českých...

4.4.2020 v 0:01 | Karma článku: 0.00 | Přečteno: 46 | Diskuse

Karel Trčálek

Můžeme v boji proti čínské chřipce používat respirátory z Tchaj-wanu?

Já vím, že to zdejší milovníci čínské kuchyně, obzvláště pak netopýrů ve vlastní šťávě, neradi slyší, ale druhým největším světovým producentem roušek a respirátorů je Tchaj-wan

3.4.2020 v 18:49 | Karma článku: 12.99 | Přečteno: 222 | Diskuse

Karel Trčálek

Když naši bolševici řeší víc maršála Koněva než velkou vlasteneckou válku s koronavirem

Kroky starosty Prahy 6 nedávají našim bolševikům a euroantifašistům spát ani v době pandemie Covid-16

3.4.2020 v 17:47 | Karma článku: 17.61 | Přečteno: 337 | Diskuse

Jiřina Holotová

Stát nedokázal zabránit odstranění sochy Koněva a nemístné vtipkování starosty

„Neměl roušku. Pravidla platí pro všechny stejně. Ven jen s rouškou nebo jinou překrývkou úst a nosu,“ nemístně zavtipkoval na svém fb profilu starosta Prahy 6, kde dnes proběhlo odstranění sochy.

3.4.2020 v 16:41 | Karma článku: 41.27 | Přečteno: 1466 | Diskuse

Aleš Boháč

Rok to vydržet nejde!

Jedinou cestou, jak se vyhnout zahlcení zdravotnických zařízení a počítání velkého množství mrtvých je udržet stávající izolaci a ostatní nařízení až do doby, kdy bude k dispozici vakcína. To je ale nesmysl.

3.4.2020 v 16:18 | Karma článku: 6.62 | Přečteno: 281 | Diskuse
Počet článků 388 Celková karma 32.06 Průměrná čtenost 2346

http://www.zemancountdown.cz/

Lépe být mrtvý, než rudý.

AM YISRAEL CHAI

ARALLU Akbar

martinbraun@centrum.cz

Sionista - Islamofob - Antikomunista

 

https://www.facebook.com/profile.php?id=100009160161310&fref=ts

Facebook je jediná komunikační možnost se mnou, kromě diskuse pod blogy. Na emaily nereaguji

ZJsem přítelem Izraele a jeho politiky. Jsem příznivcem židovského odboje, který přispěl k vzniku státu Izrael. Mým vzorem je Avraham Stern, brutálně zavražděný Brity. Ctím památku osvobozeneckých hnutí Haganah, Irgun a Lehi, které se zbraní v ruce bojovaly za svobodu, nezávislost a za vznik židovského státu na historických židovských územích.

Všechny současné i budoucí fotografie jsou zveřejněny s laskavým souhlasem Dory Bar Or, 

All current and future photographs are published with kind permission Dory Bar Or, from his Instagram account:

https://www.instagram.com/dory.baror/?fbclid=IwAR2tky_hZDozWOnsrEooHktsnwI59Ed49dn6M4M4ERnxATZOLPph0b-ftPM

 

Seznam rubrik

Oblíbené blogy

více

Najdete na iDNES.cz