Středa 27. ledna 2021, svátek má Ingrid
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Středa 27. ledna 2021 Ingrid

Čeho se bojí Monika Elšíková?

4. 02. 2016 8:00:00
Pro ty kdo neví o koho se jedná, je to žena občas vystupující pod jménem Monika Le Fay a hlavně žena, která se dala do služeb norského Barnevernetu. Alespoň to tak vypadá, podle jejích výkřiků, komentářů, článků.

Paní Elšíková proslula tím, že otevřeně vystoupila proti právu rodičů starat se o své děti. Otevřeně útočí proti paní Evě Michalákové, která se snaží získat zpět své děti poté, co byly podivně odebrány norským sociálním úřadem. Paní Elšíková používá metody, nad kterými by se studem červenal i zkušený demagog. Ona se ale nečervená.

Naopak, její agresivita, po období sebejistoty, včera vystoupila do výšin, kdy na svém FB profilu zveřejnila hysterickou reakci na rozhodnutí české vlády vstoupit do soudního jednání ve věci Denise a Davida Michalákových. Ať tak či onak, od paní Elšíkové je takováto hysterie trošičku překvapující a hodně svědčí o tom, že její jistota, s jakou paní Michalákovou odsuzuje, je tatam. Proč?

Inu, celou dobu, co je tento případ medializován, se paní Elšíková a jí podobní snaží operovat s tím, že nikdo nezná podstatu problému, spis a názory druhé strany. Teď ovšem nastala situace, kdy se vše může změnit. Jak řekl ministr zahraničí, jak potvrdila paní Marksová, Česká republika se rozhodla do případu vstoupit, což neznamená nic jiného, nežli že zástupci státu budou mít možnost oficiálně do spisu nahlédnout a seznámit se s pravdou. Co více by si mohl kritik paní Michalákové přát? Zvláště když pravděpodobně paní ministryně Marksová, která má k paní Elšíkové kladný vztah bude patřit k těm, kdo spis dostanou k dispozici. Teď tedy má paní Elšíková možnost konečně dostat všechny trumfy. Bylo by na místě se radovat a jásat.

Jak z postu paní Elšíkové vyplývá, ona se neraduje, ona nejásá. Dokonce deklarovala rozhodnutí, že nepůjde v sobotu demonstrovat na podporu premiéra Sobotky. Taková krutá pomsta. Nabízí se jediné vysvětlení, proč taková zlobná reakce.

Asi to s těmi důkazy proti paní Michalákové tak růžové nebude, a hrozí, že se ukáže pravda a s ní fakt, že děti jsou zadržovány neoprávněně. Pro osvěžení paměti, připomeňme si fakta. Tak jak jsou ověřitelná:

Eva Michaláková a Josef MIchalák jsou oba občany České republiky. Denis Michalák a David Michalák jsou oba občany České republiky. Nikdo z nich nemá občanství jiné země, ani Norska.Chlapci se sice narodili v Norsku, nicméně Norsko neuděluje občanství na základě narození.

K odebrání došlo na základě udání a podezření, že otec děti zneužívá a že matka mu v tom nebrání. Poté co nedošlo k obvinění ze strany policie a ta vydala dokument že proti matce není žádných právních námitek, nedošlo k vrácení dětí ale tyto jsou i nadále zadržovány v péči náhradních rodičů.

Zastavme se na okamžik u onoho obvinění ze zneužívání. To bylo podpořeno faktem, že starší ze synů trpěl zdravotními problémy, krvácením z konečníku a jeho zvětšením. V případě potvrzeného zneužívání, toho však jen sotva může být dosaženo matkou. Ovšem poté, co tato obvinění jak proti otci i proti matce padla, objevila se nová obvinění. Tentokráte už mimo policejní vyšetřování ale v komentářích různých dobromyslitelů a dobromyslitelek. Udajně paní Michaláková nutila chlapce mít s ní orální sex. S tím vyrukoval i pan Michalák. Znovu si tedy připomeňme... zdravotní potíže chlapce, zvětšený konečník. Že by ho orální sex s matkou tak vzrušil, že se mu zvětšil konečník? Nejsem sice lékař ale i tak si troufám toto označit za hovadinu.

Stejně jako další zaručené zprávy, které například paní Elšíková tak ráda dává k dobru. Víme už o téměř " pornografických " fotkách, na kterých sice nebylo nic vidět ale paní Elšíková ví vše. Opět malé zastavení:

Každý kdo má malé děti ví, že je li pečující osoba doma, není radno tyto děti nechávat bez dozoru. Zvláště když to jsou děti rozjívené. Ze své zkušeností vím, že manželka běžně nechávala dveře na wc otevřené a děti, pobíhaly sem tam kolem. Na zmíněných fotkách není vidět nic jiného, než že teta chlapců sedí na míse a jeden z nich kolem postává. Dokonce není ani vidět, jestli tetička trůní na vysoké nebo se šla pouze vyčůrat. V obou případech dámy, na rozdíl od pánů používají toaletní papír. Vy ne, paní Elšíková?

A tak by se dalo pokračovat. Zkrátka, to vše, všechna ta obvinění mohla paní Elšíková teď krásně a nezpochybnitelně prokázat a zavřít ústa všem, kdo to krásné a milované Norsko a ten lidumilný Barnevernet urážejí. Jenže ona se vyděsila a rozčílila. Nepodpoří v sobotu Sobotku. Pomstí se mu za souhlas s účastí státu na soudním přelíčení a já v tom nevidím nic jiného než strach z možnosti, že bude odhalená pravda a že se ukáže, že ono to Norsko je sice nádherná země, nicméně že jsou oblasti, kde Norsko porušuje lidská práva.

Příloha: post paní Elšíkové na téma soudu

Podle Zaorálka je adopce bratrů Michalákových a to, že se nestýkají s matkou, v rozporu s Úmluvou o právech dítěte. Řekla bych, že v rozporu s úmluvou zejména je trvat na tom, aby se děti vracely do rodiny, která je zanedbávala, bila, zneužívala a nedokázala jim zajistit stabilní prostředí. A požadovat, aby je vrátili k tetě, která se fotí při defekaci s blaženým výrazem ve tváři a s kojeneckou lahvičkou mezi stehny. Co se bude ještě muset stát, aby to skončilo? Vždyť je to j...ako kuřimská causa, jen s tím rozdílem, že ti, co mají k dispozici fotky a rozsudky, jsou slušní a nezveřejní je. A když Michaláková řekne Blesku, že po synech nepožadovala orální sex, tak je to pravda, protože to řekla "paní Eva" a rozsudky nikomu neukáže, jen Chalánkové, a ta si jako lékařka s praxí myslí, že něco tak hrozného nemůže být pravda, protože to v Olomouci nikdy neviděla.
Věřím, že norské království umožní těm dětem žít klidným životem. A že když Denis řekne, že než jít k matce, raději se zabije, tak jeho právo na ochranu života a klidného dětství bude zajištěno. Byť v Norsku, byť s pěstouny. Všem českým sráčům zleva, zprava i z Hradu navzdory

PS:

Vždy jsem si myslel, že profesionální novinář, na jakékoliv úrovní by měl dodržovat určitá pravidla, nechci říct přímo kodex, ale jakési morální hodnoty, které pro něj budou nepřekročitelné. Pro mne osobně, a to nejsem novinář, jen průměrný či snad podprůměrný bloger, je nepřípustné, abych si při prosazování svých názorů vypomáhal lhaním, nebo lhaní toleroval. Proto je pro mne jednání paní Elšíkové nepochopitelné, i když jí přiznávám plné právo na odlišný názor.

Autor: Martin Braun | čtvrtek 4.2.2016 8:00 | karma článku: 36.12 | přečteno: 2358x

Další články blogera

Martin Braun

Pro někoho možná štvavý blog - ve skutečnosti snaha o střízlivý pohled.

Na co? No, Volný mi za klepnutí do klávesnice nestojí, takže i dnes budu psát o USA, konkrétně o inauguraci nového presidenta a dní poté.

22.1.2021 v 5:03 | Karma článku: 32.77 | Přečteno: 1517 | Diskuse

Martin Braun

Co si takhle vyrazit na Bidenovu inauguraci? /doplněno rozlučkovým projevem Trumpa/

Řekl jsem včera manželce, že bych si zaletěl do D.C. na Bidenovu trachtaci. Ani nezvedla oči od počítače a řekla že jsem vůl a že pokud chci, že mně může zabít sama a nemusím to nechávat na levičácích.

19.1.2021 v 21:17 | Karma článku: 28.09 | Přečteno: 938 | Diskuse

Martin Braun

V jakém stavu je spodní prádlo členů vlády?

Za normálních okolností otázka nepatřičná, nicméně po prvních minutách dnešní zpravodajské relace na ČT jedna a rozhovoru s ministrem Karlem Havlíčkem, se podobnému dotazu asi vyhne málokdo.

18.1.2021 v 22:24 | Karma článku: 30.96 | Přečteno: 1276 | Diskuse

Martin Braun

Hon na čarodějnice v USA 21. století

Čas od času jsem byl nabádán, že namísto abych psal o dění v Česku, o kterém prý nic nevím, jelikož zde nežiji ( takový nesmysl), mám se více věnovat situaci v USA. A tak jsem napsal dva blogy jak to dnes vypadá za oceánem

14.1.2021 v 3:20 | Karma článku: 24.28 | Přečteno: 1050 | Diskuse

Další články z rubriky Ostatní

Eva Sádecká

O velikém srdci

Po světě chodilo jedno horoucí srdce. Kam vstoupilo, všude se lidé usmívali. Děti prospívaly. Květy rozvoněly.

27.1.2021 v 11:31 | Karma článku: 5.24 | Přečteno: 89 | Diskuse

Jan Holeňa

Jak regulovat neregulovatelné?

Nejznámější kryptoměna bitcoin nabírá na síle a to se někomu zjevně nehodí. Opět tu tak máme volání po regulaci.

27.1.2021 v 10:28 | Karma článku: 5.29 | Přečteno: 132 | Diskuse

Miloslav Schůt

Propagace očkování

Zatím je vakcín proti covidu nedostatek. Za nějaký čas tomu bude dost pravděpodobně jinak, takový kšeft si přece farmaceutické firmy nenechají utéct.

27.1.2021 v 9:41 | Karma článku: 7.62 | Přečteno: 199 | Diskuse

Blog Info

Zasoutěžte si o knížku Marty Kučíkové

„Italská“ blogerka Marta Kučíková ani v časech pandemie nelení a přichází s novou knihou. Poputuje soutěžní výtisk právě k vám?

27.1.2021 v 9:20 | Karma článku: 4.19 | Přečteno: 171 | Diskuse

Stanislav Lelek

Jak jsem si ukradl pantofle

Dnes mi definitivně umřely pantofle. Takové ty obyčejné, domácí, co se nosí, aby nestudily nohy na dlažbě nebo na terase. Vypravil jsem se do města v naději, že nějaké seženu.

26.1.2021 v 18:54 | Karma článku: 26.00 | Přečteno: 526 | Diskuse
Počet článků 431 Celková karma 34.64 Průměrná čtenost 2625

http://www.zemancountdown.cz/

Lépe být mrtvý, než rudý.

AM YISRAEL CHAI

ARALLU Akbar

martinbraun@centrum.cz

Sionista - Islamofob - Antikomunista

 

https://www.facebook.com/profile.php?id=100009160161310&fref=ts

Facebook je jediná komunikační možnost se mnou, kromě diskuse pod blogy. Na emaily nereaguji

Jsem přítelem Izraele a jeho politiky. Jsem příznivcem židovského odboje, který přispěl k vzniku státu Izrael. Mým vzorem je Avraham Stern, brutálně zavražděný Brity. Ctím památku osvobozeneckých hnutí Haganah, Irgun a Lehi, které se zbraní v ruce bojovaly za svobodu, nezávislost a za vznik židovského státu na historických židovských územích.

Všechny současné i budoucí fotografie jsou zveřejněny s laskavým souhlasem Dory Bar Or, 

All current and future photographs are published with kind permission Dory Bar Or, from his Instagram account:

https://www.instagram.com/dory.baror/?fbclid=IwAR2tky_hZDozWOnsrEooHktsnwI59Ed49dn6M4M4ERnxATZOLPph0b-ftPM

 

Seznam rubrik

Oblíbené blogy

více

Najdete na iDNES.cz